Wygoda na 1. miejscu: tablet Lenovo czyni życie prostszym

Masz w planach zakup sprzętu, który posłuży ci zarówno do nauki, jak i rozrywki? Chcesz, żeby był wygodny, jego bateria trzymała możliwie najdłużej, a obraz był jak najwyższej jakości? Znamy urządzenie, które spełnia wszystkie te kryteria... I nie tylko te. Oto wybór idealny nie tylko dla ciebie, ale też dla twojej rodziny (również tych najmłodszych).

Tablet Lenovo Tab M11 ma duży ekran, a stosunek jego możliwości do ceny jest naprawdę świetny. Tym, co zachęciło nas do przetestowania tego sprzętu, jest ultrawydajny 8-rdzeniowy procesor. Nie bez znaczenia okazała się też bateria – działa długo, nawet przez cały dzień używania tabletu (bez zasilania). Poniżej znajdziesz więcej argumentów przemawiających za tym, że Tab M11 to prawdziwa perła na rynku technologii.

Do końca czerwca 2024 roku trwa tabletowa promocja na wszystkie tablety w portfolio marki Lenovo! Co to oznacza? Do każdego zakupu produktu objętego promocją, po przedstawieniu dowodu zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury na osobę fizyczną, otrzymasz prezent! Jest to gra do nauki czytania dla dzieci, Lekti Monster, czyli idealny zestaw z tabletem Lenovo Tab M11. 

Materiały prasowe

Lenovo Tab M11: magiczny dodatek dla dzieci i dorosłych

Przenośny tablet Lenovo Tab M11 do rozrywki i nauki oferuje wiele możliwości. W zestawie znajdziesz m.in. precyzyjny rysik Lenovo Tab Pen, który umożliwi najmłodszym naukę poprzez zabawę. Nawet najbardziej wymagający rodzice z pewnością szybko docenią to rozwiązanie, które ułatwi ich pociechom np. przygotowania do sprawdzianów czy kartkówek. Ręczne notatki, szkice, nauka matematyki czy rysowanie – wybór jest szeroki! Bo warto uczyć się mądrze, niekoniecznie ciężko. 

Materiały prasowe

Uwielbiasz oglądać filmy i seriale w długie, zimowe wieczory? Aranżuj sobie wyjątkowe seanse z wysokiej jakości, 11-calowym wyświetlaczem IPS FHD! Nadrabiaj zaległości serialowe z łóżka, kuchni, gabinetu czy salonu – z tym poręcznym tabletem miejsce nie będzie żadnym ograniczeniem.

System czterech głośników zoptymalizowany pod kątem Dolby Atmos® sprawi, że w tym przypadku pokochasz nie tylko jakość obrazu, ale również dźwięku. To gwarancja rozrywki w kinowej jakości... bez wychodzenia z domu. Nie przesadzamy. Oglądaj więc z przyjemnością wybrane treści w swoich ulubionych serwisach streamingowych (w rozdzielczości do 1080p). 

A jeżeli preferujesz książki, certyfikat niskiej emisji światła niebieskiego to kolejny element, który z pewnością szybko docenisz. Jest niezwykle przydatny przy długim użytkowaniu urządzenia, na przykład wtedy, kiedy jakaś lektura okazuje się na tyle wciągająca, że nie potrafisz odejść od danej historii przez kilka godzin – doskonale znamy (i uwielbiamy) ten stan. 

Certyfikat niskiej emisji światła niebieskiego TÜV Low Blue Light sprawia, że możesz cieszyć się długimi i komfortowymi godzinami korzystania z ekranu.

Z tym tabletem skoncentrujesz się w trybie czytania, który poprawia czytelność poprzez symulację matrycy kolorów stron w drukowanej książce, a co za tym idzie – jeszcze bardziej przypomina czytanie na papierze. Możesz też użyć ustawienia chromatycznego lub przełączyć się na mono/odcienie szarości i zachować skupienie przy mniejszym zmęczeniu oczu (niezależnie od tego, czy czytasz e-booka, edytujesz długi dokument, czy też... robisz cokolwiek innego).

Na tym jednak nie koniec. Lenovo Tab M11 umożliwi ci dzielenie ekranu i wyświetlanie do 5 pływających okien w aplikacji. Co to oznacza? Jeszcze większą wielozadaniowość i możliwość czerpania rozmaitych inspiracji podczas tworzenia! Funkcja Lenovo Freestyle oferuje też możliwość używania tabletu jako dodatkowego ekranu zewnętrznego, jak również możliwie najwygodniejsze przesyłanie plików i streamowanie aplikacji.

Dla rodziców szczególnie istotna będzie także bezpieczna przestrzeń dla dzieci. Aplikacja Google Kids Space jest zainstalowana fabrycznie na tabletach Lenovo. To element, który pomaga najmłodszym rozwijać się i tworzyć za sprawą biblioteki wysokiej jakości treści oraz pomysłów. Rodzice mogą również kierować ich doświadczeniami z własnego urządzenia (wystarczy, że skorzystają z funkcji kontroli rodzicielskiej aplikacji Family Link, dzięki której będą mogli zarządzać dostępną zawartością, ustawiać limity czasu korzystania z urządzenia i tak dalej – how cool is that?). 

Ten tablet zawiera też najbardziej przydatne aplikacje Google. Co więcej, Google Play Protect dba o czystość urządzenia i bezpieczeństwo danych, każdego dnia skanując ponad 100 miliardów aplikacji. Surfuj po sieci swobodnie i bez obaw!

Tablet Tab M11 jest dostarczany z systemem Android™ 13. Urządzenie otrzymuje wszystkie najnowsze funkcje systemu Android™ 13. To sprawia, że będziesz mogła cieszyć się następnymi dwoma dużymi aktualizacjami oprogramowania (Android™ 14 oraz 15) i łatkami zabezpieczeń gwarantowanymi aż przez 4 lata od premiery urządzenia.

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy twoje wątpliwości na temat tego, który tablet będzie najlepszym wyborem! Informacje o Lenovo Tab M11 i promocji dostępne są tutaj TUTAJ

 

Materiał promocyjny marki Lenovo.