Kaia Gerber i Austin Butler 

To wtedy na imprezie organizowanej przez W Magazine Austin i Kaia zdradzili światu, że są razem. Zakochani pozowali do romantycznych portretów, które zostały opublikowane na Instagramie magazynu. Oficjalnym debiutem ich związku było pojawienie się wspólnie na gali MET w maju 2022. Od tamtego momentu minęło kilka miesięcy jednak, uczucia pomiędzy tą dwójką najwyraźniej nie przygasły. 

Zobacz też: Jacob Elordi z „Euforii” zagra Elvisa Presleya. Co na to Austin Butler, który za kreację króla rock'n'rolla zgrania kolejne nagrody?

Pocałunek Kai Gerber i Austina Butlera

Córka Cindy Crawford i wcielający się w Elvisa aktor od początku nie szczędzili sobie czułości w miejscach publicznych czy podczas oficjalnych wyjść. Na kontach fanów modelki i aktora roi się od zdjęć, na których para nie zwracając uwagi na blask fleszy całuje się lub patrzy sobie głęboko w oczy. Podobna sytuacja miała miejsce po rozdaniu Złotych Globów, gdzie Austin został laureatem nagrody za najlepszą rolę męską w filmie dramatycznym, za występ w "Elvisie", w reżyserii Baza Luhrmanna. Podczas ceremonii wręczenia nagród Butlerowi towarzyszyła starsza siostra Ashley, z Kaią aktor spotkał się więc dopiero na after party. To właśnie tam para została przyłapana na namiętnym pocałunku. Trzymamy kciuki za ten związek!

Zobacz też: Austin Butler wyjaśnia, dlaczego wciąż mówi jak Elvis Presley. „To jest jak nawyk, zapominasz, jak brzmi twój naturalny głos”