Fryzury Jennifer Lopez to dzieło jednego człowieka, a mianowicie Chrisa Appletona. Amerykanin należy do najpopularniejszych stylistów włosów w branży i wśród jego podopiecznych są Kim Kardashian, Dua Lipa, Katy Perry, Ariana Grande czy Kylie Jenner. JLo dzięki niemu zawsze wygląda świetnie a internauci nie mogą przestać komentować zdjęć na instagramie gwiazdy. Przejrzeliśmy profil Appletona i wybraliśmy sześć fryzur Jennifer Lopez, które były najbardziej komentowane w sieci. 

Najlepsze fryzury Jennifer Lopez: włosy w stylu "Tiger's Eye"

To nowa odsłona znanego nam wszystkim balayage'u. Koloryzacja inspirowana oczami tygrysa znana jest również jako farbowanie szylkretowe. Znajdziemy tu miks odcieni brązu, złota i rozjaśnionych pasemek, co tylko nada głębi fryzurze. Kolor pasemek jest dobierany pod naszą karnację. Nie trzeba się też bać odrostów, bo tak jak w przypadku balayage, pasm nie trzeba farbować u nasady włosów, można "zacząć" w niższej partii. 

Najlepsze fryzury Jennifer Lopez: grzywka "curtain bangs"

 Ten trend nawiązuje do lat 60. i 70., a wylansowała go w tamtych czasach legendarna Brigitte Bardot. Zostawione po bokach dłuższe kosmyki, tworzące delikatną grzywkę-zasłonkę, delikatnie uwydatnią kości jarzmowe oraz odejmują optycznie kilka lat. Za sprawą jednego cięcia mamy konturowanie i efekt anti-aging w jednym.

Fankami tej fryzury były też Alexa Chung oraz Priyanka Chopra.

Najlepsze fryzury Jennifer Lopez: lob

Jesienią 2019 roku Jennifer Lopez zdecydowała się skrócić swoje długie loki. Gwiazda zdecydowała się na cięcie o nazwie "lob", czyli dłuższego boba. W poprzednich latach to cięcie lansowały też Bella Hadid, Dua Lipa, Lily James, Kristen Bell oraz Anja Rubik. 

"Chciałem, żeby włosy były dłuższe, nie wyglądały tak serio jak przy bobie, ale nadal krótkie. (...) Samo cięcie nie jest perfekcyjne, zależało mi, aby było seksowne" - przyznał wówczas Chris Appleton w rozmowie z amerykańskim magazynem Allure. 

Najlepsze fryzury Jennifer Lopez: w stylu lat 60., czyli "Retro Hair Flip"

Ten trend uwielbiała też była Pierwsza Dama USA, czyli Jackie Kennedy. Chodzi o wywinięte końcówki włosów, co więcej, ambasadorkami tej modnej fryzury były też Raquel Welch, Jane Fonda, czy Catherine Deneuve. Włosy w tej wersji są bardzo charakterystyczne, kobiece i nadają retro szyku. Oprócz Lopez na "Retro Hair Flip zdecydowały się wówczas Kim Kardashian, Cardi B oraz Sophie Turner.

Najlepsze fryzury Jennifer Lopez: shag

Co kryje się za terminem "shag"? Cieniowane włosy. Cięcie tego typu polecają Victoria Beckham, Alexa Chung, Suki Waterhouse, ale również stylowe Francuzki i Skandynawki, a jego największym plusem jest łatwość w utrzymaniu. Taka fryzura układa się naturalnie za każdym razem - nie trzeba jej dodatkowo stylizować przy pomocy szczotki czy specjalnych kosmetyków. 

Kolejna zaleta? Shaggy hair nadają tekstury, objętości, lekkości i dobrze prezentują się przy krótkim, jak i długim cięciu. 

Najlepsze fryzury Jennifer Lopez: fale jak u syreny

To fryzura na specjalne okazje. Jennifer Lopez z takimi falami wyglądała niczym syrena z jakieś mitologii lub baśni. Chris Appleton znów stworzył look, którego zazdrościły JLo wszystkie fanki. 

Dobre kosmetyki do włosów

___________
W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy