To nie pomyłka, modne paznokcie 2019 będą... szalone! Inspiracji na manicure szukamy zarówno na światowych wybiegach, jak i popularnych serwisach społecznościowych. Pinterest, instagram - to świetne źródło wiedzy pod względem trendów modowych czy "beauty". Ostatnim hitem są paznokcie "Cow Print Nails". Powoli żegnamy tygrysie i lamparcie cętki (na dłoniach, ubrania z tym motywem nadal są "in"), ich miejsce zajmą teraz krowie łaty.

Negative-Space Nail Art: te modne paznokcie lansuje Kendall Jenner. Poznaj jeden z najpopularniejszych trendów na wiosnę 2020 >>

Czytaj też: Wzorki na paznokcie - wiosna 2019 >>

Modne paznokcie na wiosnę 2020: Crocodile Print Nails są już hitem. Poznaj trend na manicure inspirowany skórą krokodyla >>

Modne paznokcie 2019: "Cow Print Nails". Uwielbia je już Kylie Jenner!

Motyw "cow print" znajdziemy już w kolekcjach Burberry, Moschino, Victorii Beckham, czy w popularnych sieciówkach (Mango). Jeśli jednak nie jesteście przekonani do tego wzoru, zacznijcie od manicure. Paznokcie "Cow Print Nails" szturmem podbijają instagram. Możecie skusić się na łaty na całej płytce paznokcia lub w nowej wersji "french manicure". Niektórzy łączą ten print z delikatnym błękitem, różem, czy czernią. Na dodatek, w tych modnych paznokciach zakochała się już Kendall Jenner. Modelka przyznała w wywiadzie dla magazynu Allure, że zamiast czarnych, nude, czy czerwonych paznokci, zamierza zrobić sobie te w stylu "cow print nails". Rzeczywiście, kilka tygodni później pochwaliła się na instagramie swoim nowym mani. Na podobny krok zdecydowała się również Ariana Grande:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez STAY IN THE KNOW! (@mosquerastylesyou) Mar 25, 2019 o 4:45 PDT

Zobacz też: Modne paznokcie 2019 >>

Pamiętajcie, modne paznokcie 2019 "Cow Print Nails" najlepiej pasują do minimalistycznych lub monochromatycznych stylizacjach. To one ogrywają główną rolę!

Zobacz też: Ulubiony balsam do ust Kendall Jenner można kupić w Polsce >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maddi Dogra (@maddi.nails) Lis 29, 2018 o 9:05 PST

Modne paznokcie 2019: Rainbow Nails, czyli modny manicure na wiosnę >>

Te modne paznokcie na lato lansuje Kylie Jenner. Poznaj jeden z najpopularniejszych trendów na manicure >>

Modne paznokcie 2019: "Cow Print Nails". Pomysły