To nie pomyłka, modne paznokcie 2019 będą... szalone! Inspiracji na manicure szukamy zarówno na światowych wybiegach, jak i popularnych serwisach społecznościowych. Pinterest, instagram - to świetne źródło wiedzy pod względem trendów modowych czy "beauty". Ostatnim hitem są paznokcie"Cow Print Nails". Powoli żegnamy tygrysie i lamparcie cętki (na dłoniach, ubrania z tym motywem nadal są "in"), ich miejsce zajmą teraz krowie łaty.

Negative-Space Nail Art: te modne paznokcie lansuje Kendall Jenner. Poznaj jeden z najpopularniejszych trendów na wiosnę 2020 >>

Czytaj też: Wzorki na paznokcie - wiosna 2019 >>

Modne paznokcie na wiosnę 2020: Crocodile Print Nails są już hitem. Poznaj trend na manicure inspirowany skórą krokodyla >>

Modne paznokcie 2019: "Cow Print Nails". Uwielbia je już Kylie Jenner!

Motyw "cow print" znajdziemy już w kolekcjach Burberry, Moschino, Victorii Beckham, czy w popularnych sieciówkach (Mango). Jeśli jednak nie jesteście przekonani do tego wzoru, zacznijcie od manicure. Paznokcie"Cow Print Nails" szturmem podbijają instagram. Możecie skusić się na łaty na całej płytce paznokcia lub w nowej wersji "french manicure". Niektórzy łączą ten print z delikatnym błękitem, różem, czy czernią. Na dodatek, w tych modnych paznokciach zakochała się już Kendall Jenner. Modelka przyznała w wywiadzie dla magazynu Allure, że zamiast czarnych, nude, czy czerwonych paznokci, zamierza zrobić sobie te w stylu "cow print nails". Rzeczywiście, kilka tygodni później pochwaliła się na instagramie swoim nowym mani. Na podobny krok zdecydowała się również Ariana Grande:

Zobacz też: Modne paznokcie 2019 >>

Pamiętajcie, modne paznokcie 2019 "Cow Print Nails" najlepiej pasują do minimalistycznych lub monochromatycznych stylizacjach. To one ogrywają główną rolę!

Zobacz też: Ulubiony balsam do ust Kendall Jenner można kupić w Polsce >>

Modne paznokcie 2019: Rainbow Nails, czyli modny manicure na wiosnę >>

Te modne paznokcie na lato lansuje Kylie Jenner. Poznaj jeden z najpopularniejszych trendów na manicure >>

Modne paznokcie 2019: "Cow Print Nails". Pomysły