Modne brwi na jesień i zimę 2021: od linijki 

Coperni

Giambattista Valli

Zdziwieni? W nadchodzącym sezonie brwi odrysowane od linijki powracają, ale nieco zmieniają swoją formę. Mają być grube, mocno przyciemnione i ostro zakończone. Jak uzyskać taki efekt? Paletka z mineralnymi cieniami do brwi od Annabelle Minerals i korektor, którym podkreślisz linię brwi, zrobią całą robotę. 

Modne brwi na jesień i zimę 2021: au naturel 

Giambattista Valli

Courreges

Naturalność królowała na jesienno-zimowych pokazach Giambattista Valli oraz Courreges. I wcale nie mamy tu na myśli delikatnie podkreślonych żelem włosków. W tym sezonie najbardziej stylowe dziewczyny nie dotykają brwi ani szczoteczką, ani pęsetą. 

Modne brwi na jesień i zimę 2021: gęsto, gęściej! 

Christian Siriano

Armani Privé

Kontynuując temat naturalności - wizażyści domów mody Christian Siriano i Armani Privé zwiastują koniec regulacji brwi. I bardzo nas to cieszy! Tego rodzaju stylizacja brwi wyjątkowo podkreśla spojrzenie i dodaje charakteru. A więc… zamiast po wosk czy telefon do kosmetyczki sięgnij po odżywkę, która zagęści i wzmocni włoski. 

Modne brwi na jesień i zimę 2021: stare nawyki

Budapest Select

Budapest Select

O pierzastych brwiach z pewnością już słyszałyście. Są modne od kilku sezonów i mają równie dużo fanów, co przeciwników. Jest to z pewnością jedna z najprostszych stylizacji, jakie wykonasz sama w domu - wystarczy odpowiednia żelowa pomada lub mydło do stylizacji brwi.