Josephine Skriver i Alexander DeLeon: historia związku

Para poznała się dzięki znajomym modelki, którzy pokazali jej utwory stworzone przez DeLeona. Josephine jest wielką fanką muzyki, a utwory Alexandra bardzo jej się spodobały. Swoją sympatią do jego twórczości modelka podzieliła się na na swoim Twitterze. Jej aktywność szybko zauważył muzyk i postanowił odpowiedzieć na miłe słowa. Tak rozpoczęła się ich znajomość, która z czasem przerodziła się w miłość. DeLeon oświadczył się modelce w nocy na zamarzniętym jeziorze w Finlandii, podczas ich wspólnej wycieczki w 2018 roku.

Przygotowania go ślubu Josephine Skriver i Alexandra DeLeona

Przygotowując się do ślubu Josephine zadbała, aby każdy szczegół miał znaczenie i historię. Dlatego to właśnie Alberta Ferretti zaprojektowała jej suknię ślubną - to jej pokazy były jednymi z pierwszych w jakich poszła modelka. Obrączki młodej pary stworzył ich bliski przyjaciel - Mark Shami z M Jewelers. Modelka zdradziła, że w przygotowaniach do ślubu pomagała jej wedding plannerka tak, aby każdy szczegół był starannie dopracowany. Para była już wcześniej trzykrotnie zmuszona do przełożenia terminu ślubu z powodu utrudnień spowodowanych pandemią koronawirusa. 

Josephine Skriver i Alexander DeLeon: ślub

W piątek 2 kwietnia, para przywitała gości „white party” na plaży, a następnego dnia powiedziała sobie „tak” o zachodzie Słońca pod palmami. Ceremonia była bardzo kameralna, zaproszono jedynie rodzinę i bliskich przyjaciół. Jedną z druhen była m.in przyjaciółka Skriver - modelka Sara Sampaio. Zabawa weselna trwała całą noc. 

„Wybrałam Cię. Nie mogę uwierzyć, że od teraz mogę Cię nazywać moim mężem” - napisała modelka na swoim Instagramie.

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.