Takiego przedsięwzięcia w Polsce jeszcze nie było. Duet projektantów MMC Studio - jako pierwszy w kraju - zdecydował się na zorganizowanie pokazu mody tylko w internecie. Lockdown, który sparaliżował cały świat, nie stał się przeszkodą w prezentacji nowości marki - Michalak i Majer podeszli kreatywnie do tego problemu i wzięli sprawy w swoje ręce, dzięki czemu już jutro, 1 lipca, o 20:30, będzie można obejrzeć online jesienny pokaz tej cenionej polskiej marki. Wybieg zamieni się tak naprawdę w niecodzienną formę filmową, którą obejrzymy tylko w sieci, o czym wspominano już w połowie czerwca na Instagramie @mmcstudiodesign. 

Ster reżyserski, podobnie jak w przypadku poprzednich kolekcji MMC, został przyznany Kasi Sokołowskiej, która sprawowała pieczę nad powstawaniem modowego dzieła wypełnionego artystyczną wrażliwością oraz odpowiadała za choreografię i scenariusz produkcji. Oprócz niej przy pokazie pracowali fotograf mody Aldona Karczmarczyk, stylistka Agnieszka Ścibor, operator Kuba Kossak oraz scenograf Anna Witko. Duet projektantów MMC Studio, Ilona Majer i Rafał Michalak, zapowiadają już teraz, że podczas prezentacji kolekcji AW 2020/2021 możemy spodziewać prawdziwego performance'u i modowego teatru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MMC (@mmcstudiodesign) Cze 24, 2020 o 7:13 PDT

Zaintrygowani? My też. Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu i zarezerwujcie jutrzejszy wieczór: 1 lipca 2020 o godzinie 20:30 na ELLE.pl.

Ilona Majer z MMC: Planowałam nic nie kupować w 2020 roku, ale wytrwałam tylko do połowy stycznia [Szafa ELLE]>>

Kulisy pokazu MMC wiosna-lato 2020>>