Miranda Kerr zdecydowała się już w tym roku na przełomowy rozwód - z marką Victoria's Secret, która wykreowała 30-latkę na międzynarodową supergwiazdę. Podobno kolekcje marki sprzedawały się znacznie lepiej, gdy reklamowała je Candice Swanepoel czy Alessandra Ambrosio. Ostatnio ogłoszono, że Kerr nie pojawi się nawet w wielkim pokazie VS w listopadzie, mimo że marka planowała dalszą współpracę z byłym Aniołkiem. Wszystko wskazuje na to, że zakończy się także drugi długoletnie związek Mirandy - małżeństwo z Orlando Bloomem.

Brytyjski aktor i australijska modelka przez sześć lat tworzyli jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Ich synek Flynn ma zaledwie 2,5 roku, dlatego wiadomość o rozstaniu jest niemałym zaskoczeniem. W oficjalnym komunikacie para ogłosiła, że "przyjacielska separacja" trwa już od kilku miesięcy, a teraz nadszedł czas sformalizowania sytuacji. Plotki o kłopotach Mirandy Kerr i Orlando Blooma pojawiały się już wcześniej - ich obowiązki zawodowe i ciągłe wyjazdy nie sprzyjały życiu rodzinnemu. Nikt nie spodziewał się jednak tak szybkiego obrotu sprawy - jeszcze 7 października para była widziana na wspólnym spacerze z Flynnem, a zdjęcia z września wyraźnie pokazują zażyłość między małżonkami.

W galerii zamieściliśmy wspólne zdjęcia Mirandy i Orlando z 2013 r. Jeszcze niedawno wyglądali na szczęśliwie zakochanych...

Miranda Kerr i Orlando Bloom - ostatnie wspólne zdjęcia w GALERII >>>

AKTUALIZACJA: Modelka i aktor pozostają w przyjacielskich stosunkach i nadal spędzają czas jak rodzina. Widują się prawie codziennie, chodzą na wspólne spacery z synkiem.