Millie Bobby Brown zaręczyła się z Jakiem Bongiovim

O oświadczynach poinformowała swoich fanów za pośrednictwem uroczego zdjęcia ze swoim ukochanym, opublikowanego na Instagramie. Millie pozuje na czarno-białej fotografii w objęciach Jake'a, a na jej palcu widać ogromny diament. Aktorka ma na sobie stylizację, w której widzielibyśmy ją idącą do ołtarza. Koronkowa biała sukienka, perłowe kolczyki i slick wet hair zaczesane do tyłu wydają się być idealnym lookiem na ceremonię ślubną. Jake ma klasyczny plażowy look czyli jasną lnianą koszulę i beżowe spodnie. 

W zaledwie godzinę od publikacji zdjęcie zostało polubione przez prawie 2 miliony obserwatorów. Prawie 13 tysięcy komentarzy wskazuje na to, że fani są zupełnie zaskoczeni i jednocześnie zachwyceni nowiną. Więcej zdjęć z plażowej i zaręczynowej sesji możemy zobaczyć u Jake'a. Opublikował on dwie dodatkowe fotografie, które podpisał "Na zawsze". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @jakebongiovi

Zobacz też: Taylor Swift i Joe Alwyn rozstali się. Co było przyczyną zakończenia 6-letniego związku? "Tak naprawdę on jej nie znał poza tą bańką"

Historia związku Millie Bobby Brown z Jakiem Bongiovim

Para poznała się dwa i pół roku temu przez Instagrama. Poznaliśmy się na Instagramie. Przez jakiś czas byliśmy przyjaciółmi, a potem, co mogę powiedzieć?" zdradziła Millie. W 2021 roku aktorka postanowiła przedstawić swoją miłość swoim obserwatorom, publikując pierwsze wspólne zdjęcie. Na początku 2023 roku, w obszernym poście nazwała Jake'a "miłością swojego życia" i "partnerem na zawsze". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @jakebongiovi