Miley Cyrus nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła, jakoby album „Endless Summer Vacation” poświęcony był Liamowi Hemswortowi. Nikt jednak nie przekona fanów, że jest inaczej. W teledysku do „Flowers” dopatrzyli się dowodów na domniemany romans aktora z Jennifer Lawrence. W „Muddy Feet” odkryli z kolei złowieszcze przestrogi adresowane do niewiernego eksmęża: „Nie wiem, z kim myślisz, że zadzierasz. Wynoś się z mojego życia. Pachniesz jak perfumy, których nie kupiłam”. Liam Hemsworth do tej pory nie zabrał głosu, ale w mediach pojawiły się plotki o rzekomym procesie sądowym, jaki chciał wytoczyć byłej żonie. Sprawę publicznie skomentowała za to bratowa aktora. Elsa Pataky wyjawiła, co sądzi na temat muzycznych poczynań Miley. Pozostaje pytanie, dlaczego bijące rekordy popularności piosenki nie znalazły się na płycie „Plastic Hearts” z 2020 roku...

Miley Cyrus rozlicza się z Liamem Hemsworthem 3 lata po rozstaniu. Dlaczego tak długo czekała z „piosenkami zemsty”?

Wytłumaczenie jest banalnie proste. Wygląda na to, że Miley Cyrus nie chciała działać pod wpływem emocji i tym samym być postrzegana jako osoba nieprzewidywalna i impulsywna. Według informatorów amerykańskiej prasy najpierw pragnęła skupić się na sobie i własnym dobrostanie psychicznym, a dopiero później przelać trudne doświadczenia na papier. „Jest najzdrowsza i najszczęśliwsza od dłuższego czasu. Wszyscy obwiniali ją za rozwód i nazywali »dzikim dzieckiem«, ale to nie było w porządku. Ich związek i małżeństwo były toksyczne, a ona miała złamane serce” – czytamy na łamach People.

Źródło dodaje, że artystka potrzebowała czasu na „przetworzenie emocji i uzdrowienie” po rozpadzie relacji. Po dogłębnych przemyśleniach mogła nareszcie „opowiedzieć swoją wersję historii”.

„Ona nie próbuje uderzyć w Liama, ale czuje, że ma pełne prawo do własnej narracji po tym, jak wszyscy krytykowali ją po zerwaniu”.

Tłumaczenie przedstawione w prasie wydaje się bardzo prawdopodobne. Choć Miley nawiązuje na płycie do nieudanego małżeństwa, to najnowsze przejawy jej twórczości skupiają się przede wszystkim na odzyskiwaniu wewnętrznej siły i niezależności. 

Maxx Morando – kim jest nowy chłopak Miley Cyrus?

Drugi informator magazynu skupił się na aktualnym partnerze piosenkarki. Od grudnia 2021 roku jej wybrankiem jest 24-letni perkusista zespołu Liily, w przeszłości występował z grupą Regrettes. Maxx Morando opisywany jest jako „fajny gość”, który nie tylko darzy Miley romantycznym uczuciem, ale również współpracuje z nią w studiu nagraniowym. Muzyk wyprodukował dwa utwory z premierowego albumu „Endless Summer Vacation”.

„Nie interesuje go bycie wielką gwiazdą, jest bardzo skromny. Miley uwielbia te cechy. Może być przy nim sobą. Wspierają się nawzajem w swoich karierach. Miley cieszy się życiem i ma się świetnie” – mówi osoba z otoczenia pary.

Maxx Morando i Miley Cyrus; Getty Images

W rozmowie z Vogue gwiazda zdradziła także, że Maxx podziela jej pasję do mody i próbuje sił jako projektant. Pracował nawet przy jednym ze strojów ukochanej. „Ten look to jedyna w swoim rodzaju współpraca między dwoma moimi ulubionymi wschodzącymi artystami, Maxxem Morando i Shane'em Kastlem” – zachwycała się 30-latka. Dodatkowo podkreśliła, że dla jej nowego partnera nie bez znaczenia jest kwestia ochrony środowiska. „Ich dzieło jest doskonałym przykładem tego, jak zrównoważony rozwój staje się kolejną fazą mody i dowodzi, że wszystko można wymyślić na nowo”. Czy na fundamencie wspólnych zainteresowań uda im się zbudować stabilny związek?