Życie miłosne Miley Cyrus znów jest przez wszystkich komentowane. Wszystko zaczęło się w połowie sierpnia, gdy do mediów trafiła wieść, że Amerykanka postanowiła rozstać się ze swoim mężem, Liamem Hemsworthem. W ciągu kolejnych dni dziennikarze wysnuwali wnioski dotyczące przyczyn rozpadu tej relacji, czy byli małżonkowie mają nowych partnerów i kiedy dojdzie do rozwodu. Okazało się, że Miley zaczęła spotykać się z Kaitlynn Carter - panie pojawiły się razem na gali MTV, gdzie trzymały się za ręce i nie szczędziły sobie czułości. Były też wakacjach we Włoszech, kiedy informacja o rozstaniu z Hemsworthem została ujawniona. Jednak ich romantyczna relacja przetrwała jedynie miesiąc. Teraz paparazzi przyłapali Miley Cyrus z nowym chłopakiem. Kim on jest?

Miley Cyrus znów obcięła włosy. Jak teraz wygląda gwiazda? [modne fryzury 2020] >>

Modne fryzury: Miley Cyrus obcięła włosy! Jak teraz gwiazda wygląda? [trendy jesień 2019] >>

Miley Cyrus znów jest zakochana? Kim jest jej nowy wybranek?

Zaskoczeni? 26-letnia wokalistka była już widziana z nowym partnerem, co więcej, została złapana na gorącym uczynku, a mianowicie na całowaniu się. Chodzi o mężczyznę, którego Miley Cyrus zna od dawna. Nie będziemy trzymać was dłużej w niepewności. To Cody Simpson. 22-letni australijski piosenkarz kilka lat temu był w związku z Gigi Hadid!

Miley Cyrus i Cody Simpson byli widziani na zakupach w supermarkecie, gdzie doszło do pocałunku - podał E! News. Na dodatek, fani Miley zauważyli ostatnio, że ich idolka spędza bardzo dużo czasu z Simpsonem. Z drugiej strony oboje znają się od lat, więc może nadal łączy ich tylko przyjaźń?

Miley Cyrus: historia związków gwiazdy

Przypomnijmy, małżeństwo Miley Cyrus i Liama Hemswortha trwało jedynie osiem miesięcy. Gwiazdy poznały się na planie filmu "Ostatnia Piosenka" (po ang. "The Last Song") w 2009 roku. Trzy lata później ogłoszono zaręczyny, jednak pod koniec 2013 Miley i Liam zerwali, ale w 2016 roku doszło do zejścia się  Cyrus i Hemswortha. Ślub odbył się  23 grudnia 2018 roku. Fani gwiazd dowiedzieli się o tej uroczystości z instagrama wokalistki - piosenkarka zamieściła na swoim profilu zdjęcia sukni ślubnej.

Tuż przed oficjalnym rozstaniem z Hemsworthem ujawniono wywiad dla ELLE US, w którym Miley Cyrus stwierdziła, że jej związek z Liamem w niczym nie przypominał stereotypowej relacji mąż - żona. Gwiazda nie wyobraża sobie też życia w modelu patriarchalnym. Pomimo bycia w heteroseksualnej relacji, przyznała, że wciąż czuje pociąg do kobiet. Dodała również, że nie chce mieć dzieci.

Wcześniej Miley Cyrus była związana z Tylerem Poseyem, Nickiem Jonasem, czy Justinem Gastonem. Sugerowano też, że romansowała ze Stellą Maxwell oraz Patrickiem Schwarzeneggerem. 

Miley Cyrus, Gigi Hadid i Cody Simpson, 2015 rok