Dociekliwym internautą nie umknie żaden szczegół, w świetle reflektorów musisz uważać nie tylko na to by dobrze wyglądać, ale również by nie skończyć jako mem rozprzestrzeniający się po sieci z prędkością światła. Idealnym przykładem z ostatnich dni jest znudzony Ben Affleck skradł show na rozdaniu nagród Grammy, którego zdjęcia z zabawnymi opisami obiegły cały świat w zaledwie kilka godzin po ceremonii. 

Niezręczne zdjęcia Ashtona Kutchera i Reese Witherspoon

Teraz na ustach wszystkich są zdjęcia z trasy promującej nowy film z Ashtonem Kutcherem i Reese Witherspoon w rolach głównych. Para aktorów od kilku dni pojawia się na czerwonych dywanach w różnych miastach na przedpremierowych pokazach "U mnie czy u ciebie?". Nie byłoby w tym nic zaskakującego poza faktem, że na zdjęciach z wydarzeń obydwoje wyglądają jakby czuli się dosyć niezręcznie w swoim towarzystwie. Mowa ciała Ashtona i Reese wyraźnie wskazuje na dystans i brak sympatii. 

Zobacz też: Reese Witherspoon i Ashton Kutcher zagrali w nowej komedii romantycznej dla Netflix. O czym jest „U ciebie czy u mnie?" 

Getty Images

Reakcja Mili Kunis na zdjęcia Reese i jej męża 

Jak się okazuje nie tylko Internet uznał zdjęcia za nienaturalne. W poniedziałek podczas wywiadu Today with Hoda & Jenna Reese zdradziła, że do niej i Ashtona napisała sama Mila Kunis, śmiejąc się ze zdjęć: "Wyglądacie tak niezręcznie razem na czerwonym dywanie". Witherspoon wspomniała, że podczas pracy nad filmem miała okazję poznać Milę: „Po prostu fajnie było poznać jego drugą połówkę, ponieważ kocham ją od tak dawna” - powiedziała Reese-  „On jest taki profesjonalny. Jest najzabawniejszym facetem. Świetnie się bawiliśmy i za każdym razem, gdy zakładał zabawny strój, pisałam do Mili. Myśląc: „Co on ma na sobie?”.