Met Gala 2013 czyli tegoroczne otwarcie w Metropolitan Museum of Art wystawy poświęconej modzie w Costume Institute, było wieczorem obfitującym w wiele niespodzianek - zarówno modowych jak i tych związanych z wizażem. W końcu hasło: "Punk: Chaos to Couture" do czegoś zobowiązywało.

Niektóre gwiazdy zupełnie nie przejęły się tematem przewodnim, inne potraktowały go bardzo poważnie. Największą grupę stanowiły jednak celebrytki, które zgrabnie i nienachalnie wplotły punkowe akcenty w całość stylizacji (np. Cara Delevinge).

A jeśli mowa o punkowych elementach - nie mogło zabraknąć irokezów. Fryzuraprezentowała się najbardziej interesująco w wydaniu: Emily Blunt, Jennifer Morrison, czy Jennifer Lopez.

Na kolorowe pasemka postawiły: Chanel Iman, Alicia Keys czy Ivanka Trump. Z kolei: Nicole Richie, Kelly Osbourne, Diane von Furstenberg zdecydowały się na totalną zmianę koloru włosów. Nicole Richie ze swoim białym odcieniem, zdecydowanie najbardziej wyróżniała się tłumu!

Miley Cyrus postawiła na totalny punk, z kolei Coco Rocha zwracała uwagę ciekawą, asymetryczną grzywką.

Punkowy smokey eyes zmienił oblicze: Jessici Pare oraz Ginnifer Goodwin.

Najbardziej sensacyjnie prezentował się wizaż... (chciałoby się powiedzieć - Anny Wintour, ale jeszcze nie tym razem) Julie Macklowe, która poszła na całość zarówno z fryzurą, stylizacją jak i makijażem.

 

Zobaczcie też stylizacje gwiazd podczas Met Gala 2013>>

Modny manicure - inspiracje z pokazów>>