Harry Styles w kampanii Gucci

Harry Styles poznał Jenny Longworth, stylistkę paznokci na planie kampanii Gucci - od tego momentu spotykają się już regularnie. Longworth pracuje z gwiazdami już ponad 20 lat, jej klientami od lat są Rihanna i Taylor Swift, a teraz także Harry. Kolejną, uwielbianą przez mężczyzn stylistką paznokci jest Mei Kawajiri - mistrzyni zdobień i wzorów. To właśnie ona stoi za ostatnim zachwycającym manicure Dui Lipy z gali rozdania nagród Grammy - fioletowo-białą szachownicą wykończoną cyrkoniami, a także za wszystkimi kryształowymi zdobieniami Marca Jacobsa, którego styl staje się ostatnio coraz bardziej ekscentryczny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NAILS by MEI (@nailsbymei) Lis 13, 2019 o 5:23 PST

Dlaczego dorosłe dziewczyny kochają Harry'ego Stylesa>>

 

Ulubiony lakier

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez jennynails (@jennynails) Maj 6, 2019 o 7:19 PDT

Harry rzadko decyduje się na wzorki czy zdobienia - zazwyczaj eksperymentuje z kolorami. Jenny Longworth w rozmowie z serwisem Popsugar.com wyznała, że muzyk ma świetne oko do wybierania kolorów i zawsze zdecyduje się na unikatowe, "złamane" odcienie. "W tym momencie oboje uwielbiamy jeden konkretny odcień miętowego lakieru to paznokci. To jego go-to kolor. Czasem, gdy Harry zakłada garnitur pozostawiamy na chwilę miętę, że zrobić coś bardziej klasycznego opartego na czerwieniach i czerni, a jeśli przygotowujemy się np. do sesji zdjęciowej robimy coś zwariowanego, jak nasz ostatni manicure z uśmiechniętą emoji" - zdradziła. 

Manicure dla muzyka 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @asaprockydotcom Sie 26, 2019 o 8:13 PDT

Mamy wrażenie, że jeszcze chwila, a Instagramowe konto ASAPa Rockiego zacznie inspirować więcej osób, niż profil Betiny Goldstein. Raper uwielbia eksperymentować ze wzorami - każdy paznokieć zazwyczaj ozdabia innym. Przykłada do manicure wiele uwagi, bo traktuje go jako nierozerwalną część swojego wizerunku. Pytany o to, czy czuję się mniej męski umawiając się "na paznokcie"? Odpowiada przecząco. Największymi popularyzatorami męskiego nail art'u są właśnie muzycy - wspomniani wcześniej Harry Styles i ASAP Rocky, a także Machine Gun Kelly i Post Malone, dla których męski manicure to po prostu kolejny sposób wyrażania siebie. Właśnie dlatego bez żadnego skrępowania publikują zdjęcia swoich paznokci na Instagramie, prezentują je podczas koncertów czy meczów koszykówki, a także na ściankach.

Manicure na czerwony dywan

Nie myślcie sobie, że męski manicure to tylko wymysł sceny czy nowoczesnego, hip-hopowego stylu. Coraz więcej mężczyzn zaczyna pojawiać się z perfekcyjnie zrobionymi paznokciami także na czerwonym dywanie. Podczas ostatniej ceremonii rozdania Złotych Globów minimalistyczny, biały manicure prezentował młody aktor - Ansel Elgort, znany m.in. z roli w filmie "Taxi Driver" czy "Gwiazd Naszych Wina". Wzorzyste paznokcie na ściance dostrzegłyśmy już także u brata Gigi i Belli Hadid, Anwara. Hadid zazwyczaj decyduje się na wzory i kolory pasujące do… paznokci swojej dziewczny, Dui Lipy. Urocze! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NAILS by MEI (@nailsbymei) Paź 3, 2019 o 10:53 PDT

Być może męski nail art to nie zjawisko, które szturmem podbije ulice naszych miast, pewne jest jednak, że w 2020 będzie nierozerwalną częścią streetwear'u.