Meghan Markle stawia na klasykę w swoich stylizacjach podczas Igrzysk Invictus

W sobotę można było spotkać parę w Holandii podczas Igrzysk Invictus. Meghan Markle wybrała bardzo klasyczne stylizacje, pojawiając się na scenie w garniturowych spodniach i białym topie inspirowanym Księżną Dianą, matką Księcia Harrego. Natomiast podczas przyjęcia, organizowanego w trakcie trwających Igrzysk Invictus, można było zobaczyć aktorkę w białym total looku. Na tę okazję Meghan wybrała dwurzędową marynarkę i rozszerzane spodnie garniturowe domu mody Valentino. Stylizację uzupełniła delikatną złotą biżuterią oplatającą jej dłoń, diamentowym naszyjnikiem, obcasami Aquazurra oraz reklamowaną przez Zandayę i popularną wśród celebrytek torebkę Valentino, One Stud. 

Getty Images

Pierwsza wspólna wizyta od wyprowadzki do USA

Od momentu odejścia Księcia Harrego i Księżnej Meghan ze struktur brytyjskiej monarchii i przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych para raczej, żyła w cieniu i unikała blasku fleszy. Tym bardziej ich pierwszy wspólny przyjazd do Europy od czasu wyprowadzki do Kalifornii w 2020 roku, budzi dużo zainteresowania wśród fanów rodziny królewskiej. W ubiegłym tygodniu odwiedzili oni również w tajemnicy rodzinę księcia, spotykając się w pałacu Windsor z Królową Elżbietą II. 

Getty Images

Czy są Igrzyska Invictus?

Są one bardzo ważną dla rodziny Sussex okolicznością, bowiem zostały pierwotnie zorganizowane właśnie przez Księcia Harrego. Są to interdyscyplinarne zawody sportowe poświęcone żołnierzom i weteranom wojennym rannym na misjach w kraju i poza jego granicami. Dla Księcia upamiętnienie ofiar i złożenie hołdu osobom poświęcającym swoje życie czy zdrowie za kraj, ma wymiar osobisty, ponieważ sam służył w armii. Dla pary jest to również rocznica ich pierwszego publicznego wyjścia. To właśnie podczas Igrzysk w Toronto w 2017 roku, para po raz pierwszy pokazała się oficjalnie razem. 

--

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.