Dziecko Meghan Markle ma już wybraną matkę chrzestną?

Według "US Weekly" Meghan Markle podjęła już decyzję, kto zostanie matką chrzestną dziecka jej i księcia Harry'ego. Tradycyjnie nie będzie to nikt z rodziny królewskiej, a osoba z grona przyjaciół lub bliskich współpracowników przyszłych rodziców. Tym razem ten zaszczyt ma przypaść samej Victorii Beckham. Dlaczego właśnie ona? Media podają, że była spicetka i księżna Sussex spędzają ze sobą dużo czasu, a Victoria bardzo dba o księżną Meghan. Poza tym rodzina Beckhamów przyjaźni się z rodziną królewską. 

Tak wygląda nowy dom Meghan Markle i księcia Harry'ego w Kanadzie >>

Meghan Markle wróci w finale serialu "W garniturach" jako Rachel Zane? Co się stanie z jej bohaterką w "Suits"? >>

Meghan Markle i książę Harry organizują chrzest Archiego. Kogo wybrano na rodziców chrzestnych? >>

"Victoria sądzi, że jest doskonałym wyborem na matkę chrzestną i jest na to gotowa. Spędza z Meghan bardzo dużo czasu i absolutnie się w niej zakochała. Lubi też mieć bliski kontakt z rodziną królewską, więc byłby to dla niej ogromny zaszczyt. Robi wszystko, by rozpieścić Meghan. Wysyłała jej ubrania, pomagała jej z urządzaniem domu, a teraz to. Jest zachwycona" - mówią bliscy Victorii i Davida Beckhamów.

Oficjalne zdjęcia z chrzcin księcia Louisa!>>

To kolejne medialne doniesienia poza tym, że "Meghan Markle urodziła" (brytyjska rodzina królewska wciąż nie potwierdziła tych spekulacji - możemy się spodziewać, że w stosownym czasie poinformują o tym w komunikacie do prasy i na Instagramie). Również i tych nie skomentowano na razie ze strony samych zainteresowanych. Czy royal baby jest już na świecie i Victoria Beckham szykuje się do roli jego matki chrzestnej? Trzeba przyznać, że projektantka, która przez lata z zadziornej wokalistki zmieniła się w ikonę elegancji i opanowania byłaby świetna w tej roli.

Meghan Markle powróci do aktorstwa?>>