Meghan Markle i książę Harry o macierzyństwie

W wywiadzie z Oprah Winfrey, który został wyemitowany w niedzielę w amerykańskiej stacji, para nie tylko ujawniła płeć swojego drugiego dziecka, ale także w sposób szczegółowy poruszyła temat macierzyństwa. 

,,Było kilka obaw i rozmów na temat tego, jak ciemna może być jego skóra, kiedy się urodzi. To było dla 'nich' bardzo niewygodne". W tamtym czasie było to niezręczne, byłem zszokowany. Nie czuję się komfortowo, by tym się podzielić. To się stało na samym początku, kiedy wypłynęła kwestia braku ochrony. 'Jak będą wyglądać twoje dzieci?' - pytali - powiedział Harry.

Kiedy dowiedział się, że wkrótce zostanie ojcem dziewczynki, przyznał, że to „niesamowite”. (...) ,,Mieć jakiekolwiek dziecko, jedno lub dwoje, byłoby niesamowite, ale mieć chłopca, a potem dziewczynkę, o co więcej można prosić?. Teraz mamy naszą rodzinę. Jest nas czworo i dwa nasze psy i jest wspaniale”. - dodał.

Meghan Markle i książę Harry na rodzinnej fotografii

Czarno-białe zdjęcie opublikowane przez fotografa, Misana Harrimana przedstawia Meghan Markle w objęciach męża wraz z synem Archiem. Naturalność (para stoi boso na trawie w pobliżu drzewa) i szczęście bije z ujęcia Harrimana. Pomimo że twarze Archiego i Harry'ego są ukryte, Meghan uśmiecha się i promienieje. Fotograf dodał także podpis: „Cóż za wspaniałe wieści z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet! Gratuluję moim przyjaciołom i witam w klubie #girldad H”. Zdjęcie prawdopodonie zostało zrobione w tym samym miejscu, co poprzednie opublikowane w lutym, kiedy para podzieliła się informacją, że ​​spodziewa się drugiego dziecka. Przypomnijmy, że ich syn, Archie Mountbatten-Windsor urodził się 6 maja 2019 roku i ma zarówno brytyjskie, jak i amerykańskie obywatelstwo. 

Meghan Markle i książę Harry w szczerym wywiadzie u Oprah Winfrey. "Miałam myśli samobójcze", "zastanawiano się, jak ciemna będzie skóra Archiego">>>