Od kilku tygodni media, jak i fani Meghan Markle oraz księcia Harry'ego nie tylko zastanawiają się, kiedy urodzi się drugi potomek słynnej pary, ale również jakiej będzie płci. Ta druga kwestia została właśnie wyjaśniona. Czy mały Archie doczeka się brata czy siostry? Poznajcie wszystkie informacje na ten temat.

Meghan Markle ujawniła płeć dziecka! Księżna Sussex podała tę informację w trakcie wywiadu u Oprah Winfrey.

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey to jedno z najważniejszych wydarzeń medialnych tego roku, które może na zawsze zmienić opinię publiki na temat brytyjskiej rodziny królewskiej. Padło sporo szokujących wyznań, poznaliśmy prawdę dotyczącą wielu wydarzeń, ale księżna Sussex powiedziała też, jakiej płci będzie drugie dziecko słynnej pary. Okazuje się, że Archie będzie starszym bratem dla... dziewczynki. "Jestem po prostu wdzięczny… mieć chłopca, a potem dziewczynkę, czego chcieć więcej? Mamy naszą rodzinę" - wyznał zachwycony Harry. 

Meghan Markle jest w drugiej ciąży

O tym, że Meghan Markle spodziewa się dziecka dowiedzieliśmy się w ostatnie Walentynki, czyli 14 lutego. Wówczas w internecie pojawiło się zdjęcie gwiazdy, na którym widać już zaawansowany stan Amerykanki. Zagraniczne media podały wtedy, że to miły ukłon w stronę zmarłej księżnej Diany - przyszłe narodziny Harry'ego też ogłoszono w walentynki, tylko w 1984 roku. "Potwierdzamy, że mały Archie będzie starszym bratem. Księżna i książę Sussex nie posiadają się ze szczęścia" - podał rzecznik prasowy pary.

Meghan Markle i książę Harry. Kiedy urodzi się drugie dziecko słynnej pary?

Oczywiście oprócz zdjęcia i potwierdzenia informacji o ciąży Meghan Markle nie wiedzieliśmy nic więcej. Nie podano jak bardzo zaawansowany jest stan gwiazdy. Dlatego media skorzystały z porad swoich ekspertów. Us Weekly podaje (opierając się na anonimowym źródle), że dziecko przyjdzie na świat pod koniec wiosny. A jaka jest prawda? Popularne małżeństwo przyznało w rozmowie z Oprah Winfrey, że ich córka urodzi się latem i po tym nie myślą o jeszcze kolejnym dziecku. Dwójka im w zupełności wystarczy. 

Przypomnijmy, Megan Markle i książę Harry mają już syna. Archie Mountbatten-Windsor, syn Meghan Markle i księcia Harry'ego urodził się 6 maja 2019 roku. Chrzest chłopca odbył się dwa miesiące później, ale tylko w gronie rodzinnym. Chłopiec ma zarówno brytyjskie, jak i amerykańskie obywatelstwo.

Poronienie Meghan Markle. Szczere wyznanie księżnej Sussex

Pod koniec listopada ubiegłego roku, na łamach The New York Timesa ukazał się esej autorstwa księżnej Sussex, w którym Markle przyznała się do poronienia. Do zdarzenia doszło w zeszłe wakacje. Choć kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o drugiej ciąży,  Meghan czy książę Harry nie komentowali tych doniesień. Teraz wiemy dlaczego. "To był lipcowy poranek, zaczął się całkiem zwyczajnie. (...) Po zmianie jego pieluszki poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę, z nim w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje. Radosna melodia mocno kontrastowała z uczuciem, że coś jest nie tak. Wiedziałam, że tuląc moje pierworodne dziecko, tracę drugie" - ujawniła Meghan Markle. "Kilka godzin później leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając rękę męża. Czułam wilgoć jego dłoni, całowałam jego kostki, mokre od naszych łez. Patrzyłam na zimne, białe ściany szpitala przez zaszklone oczy. Próbowałam sobie wyobrazić, jak się z tego podniesiemy."