Podczas intymnego wywiadu Harry'ego i Meghan u Oprah Winfrey w marcu książę podzielił się informacją, że małżeństwo spodziewa się córki. Choć Meghan Markle termin porodu miała wyznaczony na czerwiec, wszystko wskazuje na to, że to może się stać w każdej chwili...

Meghan Markle w objęciach księcia Harry'ego. Zobaczcie nowe zdjęcie pary Sussex!

Była księżna Sussex przebywa w szpitalu. Urodzi przed terminem?

O drugiej ciąży Meghan Markle dowiedzieliśmy się w Walentynki. To właśnie wtedy, media społecznościowe obiegło czarno-białe zdjęcie pary, na którym widoczna była ciąża księżnej. Podczas wywiadu z Oprah Winfrey, Meghan i Harry dodali, że będzie to dziewczynka.


Meghan Markle deklarowała, że pragnie urodzić w warunkach domowych. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to możliwe... Jak donoszą zagraniczne media, poród może nastąpić w każdej chwili. Była księżna Sussex została zauważona przez mieszkańców Montecito w drodze do szpitala w Santa Barbara. Cottage Hospital jest prywatną placówką, często wybieraną przez najznamienitsze osobistości ze względu na pełną dyskrecję personelu.

Jak donosi anonimowe źródło, podobno Meghan już od dwóch tygodni wyglądała, jakby miała urodzić lada dzień...

Przypomnijmy, Megan Markle i książę Harry mają już syna. Archie Mountbatten-Windsor urodził się w maju 2019 roku. Chłopiec ma zarówno brytyjskie, jak i amerykańskie obywatelstwo.

Meghan Markle i książę Harry w szczerym wywiadzie u Oprah Winfrey. "Miałam myśli samobójcze", "zastanawiano się, jak ciemna będzie skóra Archiego"