Meghan Markle znów jest na ustach wszystkich? Kolejne plotki o domniemanej ciąży, nieustannie pojawiające się komentarze jej ojca w brytyjskiej prasie, omawianie każdej stylizacji i dopatrywanie się wpadek na każdym kroku - trzeba mieć stalowe nerwy, żeby wytrzymać taką nagonkę. Mimo to, za każdym razem Księżna Meghan jest uśmiechnięta i wygląda na zadowoloną z życia. Księżna Sussex musi się jednak zmierzyć z kolejnym problemem. O jaką kwestię chodzi? 

Czyta też: Poznaj ulubiony kosmetyk Meghan Markle, który kosztuje mniej niż 40 zł >>

Meghan Markle ma problem. Jaki?

Nie chodzi o wybór kolejnej sukienki, czy kompleks, z którym zmaga się od lat. Odkąd księżna Meghan zamieszkała w angielskim pałacu, grono jej znajomych bardzo się skurczyło. Nie dość, że nie może przyjaźnić się ze wszystkimi, to jeszcze jej relacje z ludźmi są co chwilę wystawiane na próbę. Dowód? Przyjaciółka z dzieciństwa sprzedała filmiki i zdjęcia z Markle brytyjskim tabloidom. Jej były mąż próbował wyprodukować serial komediowy o mężczyźnie, którego była żona wychodzi za mąż za księcia (skądś to znacie?). Do tego jeszcze rodzina - każdy próbuje mieć swoje pięć minut, a ojciec księżnej Sussex, Thomas Markle od miesięcy robi wręcz przedstawienie na łamach prasy plotkarskiej. Pamiętacie jak 74-latek "przygotowywał się" na ślub swojej sławnej córki? Była to zwykła "ustawka" z paparazzi.

Komu może zatem zaufać Meghan Markle? Jak podaje magazyn People i serwis internetowy The Cut, księżna Meghan musiała kolejny raz ograniczyć kontakty ze znajomymi, z którymi wcześniej trzymała się blisko. Wiemy na pewno, że do grona jej przyjaciółek nadal należą tenisistka Serena Williams, Amal Clooney oraz kanadyjska stylistka Jessica Mulroney. "Meghan uczy się komu może zaufać. (...) To przecież jej prywatne życie" - podaje People bazując na informacjach od anonimowego źródła. Okazuje się, że w tym ciężkim momencie bardzo wspiera ją nowa rodzina. Podobno Meghan ma świetne kontakty z księciem Karolem (co ciekawe, podobno książę nadal średnio dogaduje się ze swoimi synami), murem za nią stoją także Kate Middleton i królowa Elżbieta. Sprawy osobiste jednak nie zasłaniają innych tematów, nad którymi skupia się teraz księżna Meghan. 37-latka pracuje nad planem oficjalnego wyjazdu do Australii, Nowej Zelandii, Fidżi i Tonga oraz udziela się w organizacjach charytatywnych wspieranych przez brytyjską rodzinę królewską.

Czytaj też: Meghan Markle złamała protokół >>