Meghan Markle jest w ciąży! - ta informacja zelektryzowała media na całym świecie. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej od miesięcy spodziewali się tego newsa, a plotki o ciąży księżnej Meghan pojawiały się już od kilku miesięcy. W czerwcu tego roku National Enquirer zamieścił na swojej okładce zdjęcie Meghan z powiększonym brzuszkiem. Dziennikarze uważali, że do zapłodnienia doszło za pomocą metody in vitro. Za to tygodnik Life & Style stwierdził, że słynna para doczeka się bliźniąt, a dokładnie chłopca i dziewczynki (podobno mała ma otrzymać imię po babci, czyli "Diana"). Anonimowe źródło czasopisma ujawniło, że  księżna Meghan dowiedziała się o fakcie na dwa dni przed ślubem z Harrym. Pałac Kensington nie skomentował tych doniesień, ale uważnie przyglądano się, czy księżna nie zdradzi się w tej kwestii. Szeroko omawiano również stylizacje księżnej Meghan. Dziś już oficjalnie potwierdzono, że Meghan Markle niedługo zostanie mamą.

Czytaj też: Rozświetlona cera? Poznaj ulubiony kosmetyk Meghan Markle >>

Meghan Markle jest w ciąży! To już oficjalne!

Księżna Meghan i książę Harry właśnie wybrali się w 16-dniową podróż do Australii, jednak informacje o wyjeździe przyćmił ten news. "Meghan Markle jest w ciąży",  "Meghan Markle spodziewa się dziecka" - głoszą nagłówki na najważniejszych serwisach i portalach internetowych. Pałac Kensington ujawnił, że pierwsze dziecko pary urodzi się wiosną 2019 roku. Płeć kolejnego Royal Baby nie jest jeszcze znana.

Kilka dni temu sugerowaliśmy, że jedna z ostatnich stylizacji Meghan Markle może być potraktowana jako dowód potwierdzający (wtedy) domniemaną ciążę księżnej. Chodziło o skórzaną spódnicę marki Hugo Boss, która mocno podkreślała brzuch arystokratki w trakcie wizyty w Sussex. Kila tygodni wcześniej, księżna Meghan wybrała się w niebieskiej sukni Jasona Wu na koncert charytatywny "100 Days of Peace" w Central Hall Westminster - kreacja również nie ukryła błogosławionego stanu Markle.

Jeśli Meghan Markle i książę Harry doczekają się potomstwa płci żeńskiej, ich tytuł skończy się wraz ze śmiercią arystokraty. Księciem Sussex, hrabią Dumbarton i baronem Kilkeel może zostać jedynie syn tej sławnej pary. Para pobrała się 19 maja 2018 w zamku Windsor.