Mały Archie Harrison Mountbatten-Windsor już jest ulubieńcem mediów, a jego chrzest jest bardzo ważnym wydarzeniem w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Od miesięcy spekuluje się na temat rodziców chrzestnych dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jeszcze przed przyjściem na świat chłopca uważano, że księżna Sussex powierzy to zadanie Victorii Beckham. Tak przynajmniej uważa amerykański magazyn Us Weekly. Rodzina Beckhamów przyjaźni się z rodziną królewską, księżna Meghan parokrotnie była widziana w ubraniach sygnowanych przez brytyjską gwiazdę. "Victoria sądzi, że jest doskonałym wyborem na matkę chrzestną i jest na to gotowa. Spędza z Meghan bardzo dużo czasu i absolutnie się w niej zakochała" - cytowano anonimowe źródło. Czy Victoria rzeczywiście będzie matką chrzestną Archiego?

Tak wygląda nowy dom Meghan Markle i księcia Harry'ego w Kanadzie >>

To nie Meghan Markle, a książę Harry złamał ostatnio protokół! O jaką wpadkę chodzi? >>

Meghan Markle i książę Harry pokazali swoją kartkę świąteczną. Głównym bohaterem zdjęcia jest ich synek Archie >>

Meghan Markle i książę Harry organizują chrzest Archiego. Kogo wybrano na rodziców chrzestnych?

"Archie Harrison Mountbatten-Windsor zostanie ochrzczony podczas małej prywatnej ceremonii przez arcybiskupa Canterbury w prywatnej kaplicy na zamku Windsor" - możemy przeczytać w komunikacie wydanym przez Pałac Buckingham. A co z rodzicami chrzestnymi? Tradycją jest, że o pełnienie obowiązku ojca czy matki chrzestnej prosi się najbliższych przyjaciół lub współpracowników w celu uhonorowania ich relacji z rodzicami dziecka. Dlatego na przykład Harry nie został ojcem chrzestnym księcia Jerzego, księżniczki Charlotte, czy księcia Louisa. Kogo zatem wybrała Meghan Markle? "Tożsamość rodziców chrzestnych, zgodnie z ich życzeniem, nie zostanie ujawniona" - podano w tym samym oświadczeniu. Co ciekawe, ta informacja nigdy nie była traktowana jako tajemnica. Nie dowiemy się również kogo zaproszono na chrzest Archiego. Podano jedynie, że para zaprezentuje potem zdjęcia Chrisa Allertona. Fotograf jest autorem m.in. kadrów pokazujących ślub Meghan i Harry'ego, kartki świątecznej księstwa Sussex (ujęcie zostało zrobione podczas wesela pary), czy ze spotkania dziadków z małym Archiem.

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, syn Meghan i Harry'ego. Data urodzenia

Przypomnijmy, 6 maja 2019 roku, w godzinach popołudniowych podano, że księżna Sussex rodzi, a kilkanaście minut później ujawniono, że dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszło na świat o godzinie 5.26 rano. Poród rozpoczął się nad ranem, a książę Harry asystował swojej żonie przez cały czas. Przy świeżo upieczonych rodzicach była również Doria Ragland, matka księżnej Sussex. "To chłopiec!" Obwieścili arystokraci na swoim instagramie @sussexroyal. Dziecko ważyło 3,26 kg. Archie Harrison Mountbatten-Windsor, syn Meghan Markle i księcia Harry'ego ma zarówno brytyjskie, jak i amerykańskie obywatelstwo

uważano, że księżna Sussex powierzy to zadanie Victorii Beckham2