Co ciekawe, o wydarzeniu poinformował Kossakowski, na instagramie Martyny Wojciechowskiej nie znajdziemy postu dotyczącego ślubu pary. Choć do zaręczyn doszło kilka miesięcy temu, fani nie spodziewali się, że słynni polscy podróżnicy i gwiazdy telewizji powiedzą sobie "tak" jeszcze w tym roku. Jak panna młoda wyglądała?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub! Zobacz suknię gwiazdy

"Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze" - napisał na instagramie Przemek Kossakowki. Na zdjęciu widać szczęśliwą parę - partner Martyny miał na sobie granatową marynarkę w kraty, za to Martyna... czy to suknia? Czy po prostu bluzka w kolorze ecru? Dziennikarka na pewno ma przyczepiony do włosów delikatny welon. Przyjrzeliście się fotografii? Dokładnie widać na niej obrączki! Zajrzyjcie również na stories prowadzącego "Down The Road". Widać na nim jak przytulona do siebie para tańczy do piosenki "Try" z repertuaru Pink. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) Paź 16, 2020 o 10:44 PDT

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: historia związku

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski spotykają się od dwóch lat, chociaż przez długi czas nie chcieli komentować swojej relacji. Oboje kochają podróże, a temat ich związku pojawił się nawet w programie Uwaga!, w którym prezentowano osobę Wojciechowskiej i jej życie. Jednak oboje nie chcą epatować swoją relacją, dlatego Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski dozują mediom informacje na swój temat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl) Paź 16, 2020 o 10:59 PDT