Marka GUESS zaprezentowała właśnie "GUESS Vibras" - żywiołową kapsułową kolekcję, która składa się z aż czterdziestu dwóch elementów! Pokaźna linia to efekt współpracy GUESS z wielokrotnym laureatem Latin Grammy, J Balvinem. Będzie można ją kupić już od 7 lutego w sklepach GUESS: stacjonarnie oraz online. 

J Balvin projektuje dla GUESS

Balvin, pochodzący z położonego w Kolumbii Medellín, jest liderem drugiej generacji reggaeton i odpowiada za niebywały sukces muzyki latynoamerykańskiej na całym świecie. Piosenkarz ma na swoim koncie liczne sukcesy - od najwyższych miejsc na listach przebojów, po rekordowe odsłony na YouTube (ponad 11 miliardów!) i 50 milionów followersów na kanałach social media. 

Kolekcja inspirowana jest Miami z lat 90. Opowiada o 'Vibras': dobrych wibracjach i energii, radości i tym wszystkim, czego potrzebujemy do życia - jak miłości. Współpraca z Guess i zaprojektowanie pierwszej kolekcji z globalną marką było moim marzeniem. A to przecież dopiero początek! - powiedział J Balvin.

Nicolai Marciano, Director of Brand Partnerships mari Guess?, Inc. i Guess Jeans U.S.A. jest zachwycona współpracą z utalentowanym muzykiem: "J Balvin jest pełen życia i dobrej energii. Cała kolekcja dotyczy wibracji i tego, co on sam reprezentuje w kulturze i muzyce. Obserwowanie go wyrażającego się poprzez Guess w kampanii oraz jego wpływ na ubrania czy kolory było rozwijające i świeże dla Guess. Tworzenie jednocześnie z J Balvinem i Guess było bardzo szczególne". 

"Obserwowanie chemii między J Balvinem i Nicolai podczas całego procesu projektowania było dla mnie prawdziwą lekcją" opowiada Paul Marciano, współzałożyciel Guess?, Inc. "Mogłem ujrzeć, jak millenialsi myślą, tworzą i tłumaczą co znaczy dla nich dziś moda. Nie ma tu żadnych zasad!".

"GUESS Vibras": Miami, lata 90. i kolor

Składająca się z 42 elementów kolekcja "GUESS Vibras", inspirowana albumem "Vibras" autorstwa Balvina oraz jego stylem osobistym, zawiera zestaw gotowych od razu do noszenia i zestawiania ze sobą ubrań dla kobiet i mężczyzn. Praktyczny wkład J Balvina w projekt sprawia, że ta współpraca jest dla Guess ogromnym wyróżnieniem i mówi o niej cały świat.  

W damskiej części "GUESS Vibras" nie brakuje oversize'owych ciętych koszulek, body tank topów, bandażowych topów oraz spodni dresowych - w odcieniach czerwieni, żółci, bieli, elektryzującego różu i zieleni. Dopasowane kolorystycznie szorty i kamizelki w kolorze królewskiego błękitu, złocistej żółci, głębokiej czerwieni i zieleni to szczególnie wyróżniające się elementy tej kapsułowej kolekcji. Linia męska oferuje m.in. dżinsy z kolorowymi wstawkami i kolorowe dresy. Oversize'owy męski T-shirt w odcieniach czerwieni, żółci i zieleni jest najbardziej wyrazistym punktem kolekcji, podobnie jak pasiaste koszulki z nadrukiem "Vibras" (i świetnie pasują do spodenek do kickboxingu "GUESS Vibras"). Kolekcja oferuje także szeroki wybór strojów kąpielowych dla kobiet i mężczyzn, kilkanaście rodzajów okularów, skarpetki i wielokolorowy plecak.

Jak Wam się podoba? Więcej elementów kolekcji "GUESS Vibras", zaprojektowanej dla GUESS przez J Balvina, znajdziecie w naszej galerii.