Choć Margot nie jest pierwszą, która postanowiła sobie zrobić przerwę od social media, to tego rodzaju wiadomości zawsze wywołują spore emocje. Pamiętacie, jak na początku roku Bottega Veneta usunęła swoje konta w mediach społecznościowych? Już nie tylko gwiazdy i domy mody decydują się na ten "ryzykowny" ruch. W jednym z ostatnich numerów ELLE redaktorka urody, Agnieszka Zygmunt opowiedziała o własnym detoksie. Czy offline to nowy luksus czy chwilowy trend?

Trening Margot Robbie. Jak aktorka dba o figurę? Poznaj ulubione ćwiczenia gwiazdy inspirowane baletem >>>

Margot Robbie znika z Instagramu! Aktorka postanowiła zrobić sobie przerwę

Margot co prawda nie jest aktywną użytkowniczką Instagrama (ostatnie posty opublikowała na początku maja), jednak aktorkę obserwuje blisko 24 miliony osób! W poniedziałek na koncie Robbie zrobiło się gorąco. Gwiazda opublikowała post z koleżankami wraz z podpisem "Na razie wyskakujemy z mediów społecznościowych – sprawdź @luckychapentertainment, jeśli interesuje Cię, to co robimy, w przeciwnym razie ciao!"

Ulubiony kosmetyk Margot Robbie kupisz również w Polsce! Ten produkt intensywnie nawilża skórę, walczy z przesuszeniem i odwodnieniem cery >>>

W komentarzach fani prosili aby "nie odchodziła", a inni zauważyli, że w zasadzie była "ledwie obecna". Jeden z obserwatorów napisał: "Zrób wszystko, co musisz, aby o siebie zadbać. Ostatnio sam próbowałem trzymać się z dala od mediów społecznościowych". 


Nie znamy powodów decyzji Margot, ale mamy nadzieję, że już wkrótce do nas wróci!

Biel i marmur w domu Margot Robbie. Gwiazda wystawiła właśnie swoją rezydencję na sprzedaż za 3,5 miliona dolarów >>>