Ciągłe podróże, wielogodzinna praca na planie - to wycieńczające dla całego organizmu, również dla skóry. Dlatego gwiazdy Hollywood często chodzą na masaże czy na wizyty do gabinetów kosmetycznych. Jednak podstawą pięknej zadbanej cery jest oczywiście codzienna pielęgnacja. Margot Robbie choć rzadko ujawnia informacje dotyczące swojego życia prywatnego przyznała, że zawsze zmywa makijaż, bez względu na to jak bardzo zmęczona jest oraz podała nazwę kosmetyku, który zawsze ma ze sobą.

Ulubiony kosmetyk Margot Robbie kupisz również w Polsce! Ten produkt intensywnie nawilża skórę, walczy z przesuszeniem i odwodnieniem cery

Podróże samolotem, a dokładnie klimatyzacja w kabinie wpływają destrukcyjnie na cerę. Wie coś o tym Margot Robbie, która lata bardzo często, głównie ze względu na swoją pracę. Jak sobie z tym radzi? Okazuje się, że australijska aktorka jest wielką fanką mgiełek nawilżających. W rozmowie z serwisem Byrdie powiedziała: "Aesop ma bardzo dobrą mgiełkę do twarzy, którą trzymam w torbie przez cały czas". Chodzi o produkt o nazwie: Immediate Moisture Facial Hydrosol. Nawet jeśli na razie nie zamierzacie wsiąść do samolotu, warto zaopatrzyć się w ten kosmetyk.

"Nawilżający roztwór w sprayu do skóry narażonej na przesuszenie i odwodnienie wywołane podróżą samolotem lub pracą w klimatyzowanym pomieszczeniu" - możemy przeczytać w opisie produktu Aesop, który kupicie w perfumerii GaliLu. W recepturze zawarto olejki eteryczne z róży, rumianku rzymskiego oraz sycylijskiej bergamotki. Mgiełkę można aplikować na czystą skórę, jak i na makijaż. Cena? Za 60 ml buteleczkę zapłacimy 90 zł.