Kim jest Nadia Ferreira, żona Marca Anthony'ego?

Co wiemy o Nadii? Stosunkowo niewiele, ale na tyle dużo, żeby z jej Instagrama wyczytać, że paragwajska piękność kocha podróże odrzutowcami, luksusowy styl życia i dom mody Dior. I że jest o 30 lat młodsza od Marca Anthony'ego.

Nadia Ferreira - żona Marca Anthony'ego / Getty Images

Nadia Ferreira jest modelką i celebrytką. Doświadczenie zdobywała od 16 roku życia zarówno na scenach konkursów piękności, jak i na wybiegach. W 2015 roku przyznano jej tytuł Miss Teen Paraguay i została trzecią wicemiss Miss Teen Universe 2015. Sześć lat później zdobyła tytuł Miss Universe Paragwaju, a później tego samego roku reprezentowała swój kraj na konkursie Miss Universe w Izraelu i została pierwszą wicemiss, co było najwyższym miejscem dla Paragwaju w historii konkursu.

 W 2015 roku Ferreira zaczęła również karierę telewizyjną - pojawiła się w Parodiando Paraguay, paragwajskim reality show, w którym celebryci, rywalizując ze sobą, parodiują artystów muzycznych. Podczas jednego ze swoich występów Ferreira wcieliła się w gwiazdę muzyki pop Taylor Swift, śpiewając numer „Shake It Off ” .

Nadia cieszy się popularnością przede wszystkim w Ameryce Łacińskiej, głównie za sprawą okładek magazynów i pokazów mody. Po raz pierwszy zwróciła na siebie uwagę po  pokazie Custo Barcelona podczas tygodnia mody w Nowym Jorku w 2018 roku. Od tego czasu pracowała dla kilku czołowych projektantów, takich jak Tommy Hilfiger i Balmain. Ferreira pojawiała się też na łamach znanych magazynów, między innymi ELLE, Harper's Bazaar i Cosmopolitan.

Paragwajska modelka udziela się też w sferach poza modą - jest członkiem Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju a na co dzień aktywnie uprawia sporty, także ekstremalne. Jeździ na snowboardzie, skacze ze spadochronem, ale jej ulubioną aktywnością jest tenis.

23-latka ostatnio trafiła na pierwsze strony gazet jednak nie za sprawą sportu, czy modelingu, ale bajkowych zaręczyn z Markiem Anthonym, które ogłosiła 13 maja na swoim Instagramie.

Zaledwie trzy miesiące po oficjalnym opublikowaniu wieści para potwierdziła swoje zaręczyny podczas imprezy w restauracji Sexy Fish w Miami na Florydzie. Modelka dodała wtedy instastories, w których pokazała swój mega pierścionek z brylantem.

Marc Anthony - dotychczasowe związki

Małżeństwo z Nadią Ferreirą jest czwartym sformalizowanym związkiem Marca Anthony'ego. Wcześniej był żonaty z Miss Universe Dayanarą Torres (2000 r.), Jennifer Lopez (2004 r.) i modelką Shannon De Limą (2014 r.). Wokalista jest także ojcem szóstki dzieci. Swój z wiązek z Nadią Ferreirą ujawnił w marcu 2022 roku. Od tego czasu para chętnie publikowała wspólne kadry z podróży, filmy z wakacji i zdjęcia z uroczystych gal i imprez. Ostatnio Nadia Ferreira towarzyszyła artyście między innymi podczas wręczania Grammy Awards Latin w Las Vegas, skąd Anthony podziękował jej za wsparcie ze sceny. 

Dziś para jest małżeństwem, a zdjęcia paparazzi Nadii Ferreiry zdradziły, że panna młoda miała na sobie suknię ślubną ulubionego domu mody Dior. 

Suknia ślubna Nadii Ferreiry / Getty Images