Meghan Markle i książę Harry odbywają swoją pierwszą oficjalną podróż zagraniczną i choć media komentują każdy punkt programu (oraz stylizacje księżnej Sussex) to gwiazdą tego wyjazdu jest mały Archie Mountbatten-Windsor, czyli syn księstwa Sussex. Chłopiec rzadko pojawia się na oficjalnych spotkaniach. Dziennikarze zauważyli, że kilkumiesięczny synek Meghan i Harry'ego wygląda prawie tak samo, jak jego tata. Jeśli przyjrzycie się zdjęciom to zauważycie, że różni ich tylko kształt oczu. 

Mały Archie wygląda jak książę Harry. Zobaczcie

Nie od dziś wiadomo, że mały Archie Harrison Mountbatten-Windsor już jest ulubieńcem mediów. Trudno się temu dziwić, pierworodny Meghan i Harry'ego jest uroczy!

Archie, syn Meghan Markle i księcia Harry'ego urodził się 6 maja 2019 roku. Przypomnijmy, w godzinach popołudniowych podano, że księżna Sussex rodzi, a kilkanaście minut później ujawniono, że dziecko  w rzeczywistości przyszło na świat o godzinie 5.26 rano. Poród rozpoczął się nad ranem, a książę Harry asystował swojej żonie przez cały czas. Chrzest chłopca odbył się dwa miesiące później, ale tylko w gronie rodzinnym. Nie podano nawet imion rodziców chrzestnych, choć tradycją jest, że w przypadku rodziny królewskiej, taka informacja trafia do mediów. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego ma zarówno brytyjskie, jak i amerykańskie obywatelstwo.