Eppram: marka Maffashion i Lany Nguyen

O Eppram głośno było jeszcze zanim światło dzienna ujrzała informacja o nazwiskach, które za nową polską marką stoją. Maffashion nie chciała bowiem wykorzystywać swojej pozycji w branży i wypracowanych przez lata zasięgów influencerskich w celach promocyjnych. Wraz ze współwłaścicielką – projektantką, a prywatnie przyjaciółką Julii – Laną Nguyen uznały, że ich koncepcja kreatywna powinna zapracować sama na siebie. Dopiero po kilku miesiącach przyznały w mediach, że szeroko komentowany w sieci biznes to ich pomysł. Pomysł i realizacja, bo dziewczyny same od początku do końca czuwają nad każdym procesem realizacji kolekcji. W swojej ofercie mają między innymi nietypowo krojone marynarki, zmysłowe sukienki, T-shirty z autorskimi nadrukami i oversize'owe spodnie. Ważnym elementem są także akcesoria, wśród których całkowicie wegańskie torebki tworzone we współpracy ze stawiającą standardy ekologiczne na pierwszym miejscu matką Alexandra K. 

Ubrania i dodatki z metką Eppram szybko pokochały gwiazdy i influencerki. Wśród oddanych fanek marki między innymi Lorena Rae, Maryna Linchuk, Sara Boruc-Mannei, Nima Benati, Christina Musacchio, Natalie Lim, Karolina Gilon, Karolina Pisarek czy Marcelina Zawadzka. 

Maffashion też uruchomiła swoją markę odzieżową? Wszystko, co wiemy o Eppram>>

Mini Eppram: co wiemy o linii dziecięcej marki odzieżowej Maffashion?

W najnowszym poście opublikowanym na Instagramie, blogerka chwali się pięknym, rzemieślniczym tortem, który czekał na nią w biurze z okazji narodzin synka. Okazuje się jednak, że okazji do świętowania jest więcej. Tuż po porodzie Maffashion ogłasza bowiem wprowadzenie do stałej swojej oferty marki linii dziecięcej. 

„Taki mi dziś dziewczyny z firmy prezent zrobiły ? Dziękuje #EPPRAMTEAM!!! Wzruszona! Co lepsze? Nie tyle sam tort, co hasło „MINI EPPRAM” jest zapowiedzią dziecięcej linii @eppram_official! Jestem z nas totalnie dumna! Bo już niedługo pierwsze rzeczy trafia na sklep. To kolejny duży krok i rozwój marki. Zaczęłyśmy rozważać ubranka dla dzieci oczywiście przez moja ciąże. To wszystko się pięknie razem rymuje ? COMING SOON” - czytamy w opisie zdjęcia. 

Pod postem natychmiast pojawiły się dziesiątki tysięcy polubień oraz setki komentarzy z gratulacjami. Fanki duetu Julii Kuczyńskiej i Lany Nguyen w pełni popierają pomysł rozszerzenia projektowanych elementów garderoby o te tworzone z myślą o najmłodszych i deklarują, że już nie mogą doczekać się efektów, które – jak wynika z internetowego wpisu – już wkrótce. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) Wrz 18, 2020 o 9:55 PDT