Machine Gun Kelly i Megan Fox na rozdaniu nagród Billboard Music Awards 2022

Machine Gun Kelly i jego narzeczona Megan Fox pojawili się w niedzielę na czerwonym dywanie Billboard Music Awards 2022 w czarnych, błyszczących kreacjach. Podczas rozdania nagród, Megan zaprezentowała się w czarnej sukni bez ramiączek z wysokim rozcięciem z boku, do której dodała czarne, długie rękawiczki z kryształowymi kwiatowymi aplikacjami. Aktorka zmieniła również swój wygląd, dodając grzywkę. Look dopełniały kolczyki Pasquale Bruni. Natomiast Kelly dopasował się do swojej ukochanej w stylizacji od marki Dolce & Gabbana, która składała się z czarnej krótkiej marynarki z kolcami i błyszczącego golfu, pokrytego diamentami. Do twarzy przyczepił różowy klejnot w kształcie łzy - oczywiście pasujący do jego różowych włosów.

Machine Gun Kelly i Megan Fox wzięli ślub i spodziewają się dziecka? Chodzi o wypowiedź muzyka

Po przejściu po czerwonym dywanie z narzeczoną Megan Fox w Las Vegas, 32-letni piosenkarz wszedł na scenę, aby wykonać utwór "Twin Flame”. Kelly wywołał lawinę plotek i licznych spekulacji, po tym jak zadedykował piosenkę  „swojej żonie” i „naszemu nienarodzonemu dziecku”. Wielu sądzi teraz, że MGK i Megan Fox mogli wziąć już ślub, a nawet, że spodziewają się razem dziecka! Chociaż autor albumu "Mainstream Sellout" nie powiedział wprost, że Fox jest w ciąży, fani już huczą na myśl o możliwości kolejnego baby boom w show biznesie. Megan jest już mamą 9-letniego Noah, 8-letniego Bodhi i 5-letniej Journey, których ojcem jest były partner aktorki - Brian Austin Green, natomiast MGK ma 12-letnią córkę Casie - jej matką jest Emmą Cannon.

Para nie potwierdziła jeszcze doniesień o ślubie i ciąży, jednak piosenkarz już wcześniej odnosił się do Megan jako "mojej żony", ostatnio podczas występu w programie The Ellen Degeneres Show w marcu. Czy plotki te okażą się prawdą, dowiemy się pewnie już niedługo. 

______________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.