Łukasz Jemioł już od kilku lat czaruje nie tylko swoimi projektami z głównej linii, ale także kolekcją basic. Projektant, nazywany czasami "królem polskiego basicu", postanowił wiedzę i doświadczenie w tworzeniu modnych, ale jednocześnie wygodnych ubrań wykorzystać przy nowym projekcie. Pierwszy raz Jemioł obniżył docelowy wiek swoich potencjalnych odbiorców do... 3-7 lat i wspólnie z platformą parentingową Limango wymyślił limitowaną serię ubranek dla dzieci Łukasz Jemioł Kids x Limango. Składają się na nią sukienki, bluzy z kapturem, spodnie, t-shirty oraz czapki i szaliki. Motywem przewodnim kolekcji zostały ulubione zwierzaki najmłodszych. Grafiki kotków (wykonane z myślą o dziewczynkach) i piesków (dedykowane chłopcom) pojawiają się na koszulkach i legginsach. Chociaż projektant nie ukrywa, że tworząc linię dla najmłodszych skupił się przede wszystkim na funkcjonalności strojów, nie zapomniał także o modnych akcentach, takich jak tuniki z piórkami albo asymetryczne przeszycia.

Ambasadorką Łukasz Jemioł Kids x Limango została Beata Sadowska, która od dawna zachęcała Jemioła do stworzenia projektów dla dzieci. Razem z dizajnerem, autorami blogów Modnisia i Modny Tata oraz małymi modelami wystąpiła w sesji wizerunkowej kolekcji. Kampania promocyjna to dzieło znanej fotografki Marii Eriksson.

Kolekcja Łukasz Jemioł Kids x Limango jest limitowana! Będzie dostępna jedynie dwa tygodnie (w terminie 21.08-6.09) na www.limango.pl. Łukasz Jemioł zdradził jednak, że o jego linii dla dzieci jeszcze usłyszymy!

Łukasz Jemioł Kids x Limango - GALERIA>>

Na spotkaniu prasowym z okazji premiery kampanii Łukasz Jemioł Kids x Limango nie mogło nas zabraknąć:

 

Jesteśmy na spotkaniu prasowym Łukasz Jemioł Kids x Limango @lukaszjemiol @limango_polska #fashion #kids #design #ellepl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ELLE Poland (@ellepolska)