Spektakularny sukces filmu "Listy do M. 5"

"Listy do M. 5" mogą się pochwalić ogromnym sukcesem. Premiera uwielbianej przez Polaków świątecznej produkcji miała miejsce 4 listopada. Od tego czasu, w zaledwie trzy tygodnie, film w polskich kinach obejrzało ponad milion osób- informację ten podał sam producent TVN Warner Bros. Discovery. Jest to pierwszy film w 2022 roku, któremu udało się dobić do tak wysokiego wyniku. Spektakularny sukces frekwencyjny produkcji, okazał się również najwyższym wynikiem od czasu pandemii w polskich kinach. 
mat. prasowe

Co wiemy o fabule "Listów do M. 5"?

Historia wigilijnej opowieści skupi się na bohaterach, których już znamy, ale do obsady dołączą również nowi aktorzy. Jednym z głównych wątków będzie bitwa o spadek Szczepana i Kariny, która pokaże, że finanse mogą opróżnić nawet najbliższych. Dobrze znany wszystkim Święty Mikołaj, w którego postać wciela się Tomasz Karolak, stanie na drodze drugiego niepokornego "świętego" Mikołaja, a perypetie pomiędzy bohaterami staną się sensacją medialną. Wojtka, którego również poznaliśmy w poprzednich odsłonach komedii, spotka na swojej drodze sympatycznego oszusta wigilijnego. 
mat. prasowe

Obsada "Listów do M. 5" 

W filmie zobaczymy postacie, które są już nam dobrze znane z poprzednich części filmu. W roli Melchiora niezastąpiony Tomasz Karolach, ciężko znoszący samotność Wojtek to Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant w roli Kariny Lisieckiej, Janusz Chabior wcielający się w postać Luca oraz Piotr Adamczyk w roli Szczepana. Do obsady dołączą również nowe postacie, a zagrają ich Mateusz Banasiuk, Jan Peszek, Maria Dębska, Aleksandra Popławska i Bartłomiej Kotschedoff.
mat. prasowe

Zobacz zwiastun: