Dyson wprowadził do sprzedaży limitowaną edycję swoich najlepiej sprzedających się urządzeń do włosów. Suszarka do włosów Dyson Supersonic oraz urządzenie do stylizacji Dyson Airwrap będą dostępne w wersji kolorystycznej z miedzianymi detalami, które symbolizują miedziane elementy wykorzystane w konstrukcji cyfrowego sinika Dyson V9. Urządzenia będzie można kupić w ekskluzywnych zestawach podarunkowych, które będą zawierać także wybrane akcesoria.

Kluczowym elemenem technologii, na którego działaniu opiera się praca obu urządzeń jest mały i jednocześnie bardzo mocny silnik cyfrowy Dyson V9. Ma on zaledwie 27 mm szerokości i został umieszczony w rączce urządzenia, dzięki czemu można było przesunąć środek ciężkości i odpowiednio zbalansować urządzenie w ręce. 13 łopatek silnika obraca się z prędkością do 110 000 obrotów na minutę generując ciśnienie na poziomie 3,2kPA i wypychając 13 litrów powietrza na sekundę. To średnio sześć razy szybciej niż jakikolwiek inny silnik w suszarce przy trzykrotnie mniejszej wadze. Moc silnika w połączeniu z technologią Air Multiplier gwarantują wysoką wydajność i szybkie suszenie.

Urządzenie do stylizacji włosów Dyson Airwrap

U podstaw działania urządzenia Dyson Airwrap stoi odważna idea: ujarzmić cyfrowy silnik Dyson, aby wytworzyć zjawisko zwane efektem Coandy. Zjawisko to występuje, gdy strumień powietrza z wysoką prędkością płynie wzdłuż powierzchni i w wyniku różnicy ciśnienia przyczepia się do tej powierzchni. Wykorzystując to zjawisko, zespół specjalistów zajmujących się aerodynamiką wynalazł sposób na stylizację włosów polegającą na połączeniu powietrza z ciepłem. W rezultacie, bez względu na to czy zdecydujesz się na loki, fale, gładkie włosy czy artystyczny nieład, uzyskasz naturalną stylizację ze starannym wykończeniem, jednocześnie zapobiegając uszkodzeniom wynikającym z wysokiej temperatury.

Suszarka do włosów Dyson Supersonic

Stworzona dla wszystkich rodzajów włosów, suszarka Dyson Supersonic jest wydajna i mocna. Urządzenie wykorzystuje szybki i skupiony strumień powietrza, jest odpowiednio wyważone w ręce, jest cichsze niż inne suszarki i inteligentnie kontroluje temperaturę. W przeciwieństwie do innych tradycyjnych suszarek, Dyson Supersonic mierzy temperaturę ponad 40 razy na sekundę, aby regulować temperaturę wyjściową. Zapobiega to uszkodzeniom wynikającym z wysokiej temperatury, czyli tym samym chroni włosy. Limitowana edycja z akcentami w kolorze miedzi będzie dostępna w nadchodzącym sezonie świątecznym 2020 jako zestaw podarunkowy już w listopadzie i grudniu w cenie 2199 (Dyson Airwrap) i 1699 zł (Dyson Supersonic). Zestaw kupowany na stronie Dyson.pl zawiera także torbę z miedzianym wykończeniem. Dołączone akcesoria mogą się różnić jeśli zestaw jest kupowany u innych dystrybutorów. Aby dowiedzieć się więcej i poznać oraz kupić urządzenia z technologią Dyson Personal Care odwiedź stronę dyson.pl.