Leighton Meester poraz drugi zostanie mamą - ogłosiły brytyjskie i amerykańskie brukowce. Us Weekly oraz Daily Mail podały, że 33-letnia gwiazda serialu "Plotkara" znów jest w ciąży. Ojcem dziecka jest mąż aktorki, 40-letni Adam Brody, którego możecie znać z innego słynnego serialu dla młodzież y sprzed lat, a mianowicie "O.C.". Co ciekawe, para wystąpiła razem w kilku odcinkach serialu ABC pod tytułem "Single Parents" (po pol. "Rodzice nie do pary"), gdzie Meester gra jedną z głównych ról. Co wiemy o ciąży Leighton Meester?

Leighton Meester jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka

Wspomniane media opublikowały na swoich stronach internetowych zdjęcia, na których widać jak Leighton Meester i Adam Brody spędzają czas na spacerze niedaleko swojego domu. Na fotografii widać powiększony brzuch Amerykanki, co potwierdza informację o ciążę serialowej Blair Waldorf.

Leighton Meester i Adam Brody są już rodzicami 4-letniej dziewczynki o imieniu Arlo. Para wyjątkowo chroni swoją prywatność, dlatego każdorazowo ich wspólne pojawienie się na jakimś wydarzeniu budzi w licznych fanach aktorów duże zainteresowanie oraz wiele emocji. 

Adam Brody i Leighton Meester.