Wiosną pisaliśmy o tym, że Leighton Meester i Adam Brody znów zostaną rodzicami. O tym, że gwiazda "Plotkary" drugi raz zostanie mamą, poinformowały najpierw zagraniczne brukowce. Do swoich artykułów dołączyły zdjęcia, na których widać jak para spędza czas na spacerze niedaleko swojego domu i zwraca uwagę powiększony brzuch Amerykanki, co potwierdziło informację o ciążę serialowej Blair Waldorf.

Warto dodać, że aktorzy szczególnie chronią swoją prywatność, dlatego rzadko pojawiają się także na ściankach czy publicznych wydarzeniach. 

Teraz jednak samodzielnie postanowili się pochwalić tym, co u nich słychać. Aktorska para, 34-letnia Meester i 40-letni Brody, ostatnio powitali na świecie syna i podzielili się tym newsem wczoraj ze światem. Adam Brody przyznał na Instagramie: "Odkąd ostatnio grałem, doczekałem się nowego dziecka" i zdradził, że to wyczekany syn.

Emily Alyn Lind zagra główną rolę w nowej "Plotkarze". Zobaczcie, kto zostanie nową Sereną van der Woodsen>>

Leighton Meester i Adam Brody są już rodzicami 4-letniej dziewczynki o imieniu Arlo. Adam Brody, mąż aktorki, znany jest między innymi z młodzieżowego serialu dla nastolatków sprzed lat - "O.C". Wspólnie z Meester wystąpił także w w kilku odcinkach serialu ABC pod tytułem "Single Parents" (po pol. "Rodzice nie do pary"), gdzie jego żona grała jedną z głównych ról.