Fani "Przyjaciół" i "Gry o Tron" mają już swoje kolekcje LEGO. Teraz kolejny serial doczekał się własnego zestawu klocków. Tym razem chodzi o "Stranger Things", amerykańską produkcję, która jest przebojem platformy Netflix. Trzeci sezon będziemy mogli obejrzeć już 4 lipca. Tymczasem LEGO stworzyło coś wyjątkowego specjalnie dla fanów tego horroru science-fiction. To zestaw „Stranger Things: The Upside Down”, w którym znajdziemy dom Byersów - dwustronny model, który w piękny i niesamowity sposób pokazuje świat realny i "Drugą Stronę". Wystarczy odwrócić dom, żeby zobaczyć, co mrocznego kryje świat "Drugiej Strony". Składający się z ponad 2200 klocków kolekcjonerski zestaw wyróżniają realistyczne detale, których odkrywanie będzie świetną zabawą. 

Gdy zobaczysz świąteczne lampki na suficie, dziurę w ścianie i potrzask na podłodze, wszystko stanie się jasne — bariera między wymiarami jest cieńsza, niż Ci się wydaje. - czytamy na stronie LEGO.

Skasowana scena z serialu "Gra o tron". Fani produkcji HBO muszą zobaczyć to wideo >>

Ten serial pobił rekord oglądalności na Netflix! Chodzi o produkcję, która miała premierę na początku lipca >>

Klocki LEGO x "Stranger Things":

W zestawie znajdziecie 8 minifigurek przedstawiających najpopularniejszych bohaterów serialu: Jedenastkę, Mike’a Wheelera, Lucasa Sinclaira, Dustina, Willa Byersa, Joyce Byers, szefa Jima Hoppera oraz Demogorgona. Zestaw „Stranger Things: The Upside Down” trafi do sprzedaż 1 czerwca i będzie kosztował 899,99 złotych.