Lady Gaga ma nowego mężczyznę w swoim życiu? Od kiedy piosenkarka zerwała zaręczyny z Christianem Carino, fani filmu "Narodziny gwiazdy" uważali, że to znak, że wokalistka zwiąże się z Bradleyem Cooperem - przecież ta chemia na ekranie była jednoznaczna. "Musi coś ich łączyć" - tysiące fanów wyrażało podobną opinię w komentarzach zamieszczonych na serwisach społecznościowych. Co więcej, ich wspólny występ na gali rozdania Oscarów był bardzo intymny i romantyczny. Potem Gaga skomentowała plotki o romansie z Cooperem, że są niedorzeczne, ale fani nadal widzieli ich jako parę i to nie tylko filmową. Okazuje się, że to naprawdę była tylko gra pod publikę, Amerykanka ma podobno nowego chłopaka i nie jest nim Bradley, a Jeremy Renner.

Lady Gaga skomentowała swój domniemany związek z Bradleyem Cooperem. "Chciałam, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani" >>

Shawn Mendes i Camila Cabello są razem? Para świętowała wspólnie 4 lipca >>

Lady Gaga jest zakochana! Kim jest nowy wybranek wokalistki? >>

Lady Gaga i Jeremy Renner są parą?

Amerykańskie media podają, że Lady Gaga i Jeremy Renner spotykają się od kilku tygodni, a dokładnie "spędzają razem czas" - cytuje czasopismo People, opierając się na informacjach a anonimowego źródła. Ten sam magazyn nie potwierdza czy chodzi o romans, czy po prostu 32-letnia autorka hitu "Shallow" przyjaźni się z 48-letnim aktorem, który właśnie promuje swój ostatni film pt. "Avengers: koniec gry".

Przypomnijmy, Lady Gaga jeszcze niedawno była w związku z Christianem Carino. Wokalistka i agent gwiazd zaczęli oficjalnie spotykać się po występie Gagi na  Super Bowl 2017, gdzie piosenkarka była gwiazdą show.  O zaręczynach dowiedzieliśmy się podczas bankietu ELLE Women in Hollywood, gdzie Gaga nazwała swojego 50-letniego partnera "narzeczonym". Planowano ślub Lady Gagi i Carino, ale ceremonia została przełożona  w związku z obowiązkami artystki promującej wciąż intensywnie film "A Star is Born". Na kilka dni przed rozdaniem Oscarów potwierdzono doniesienia o rozstaniu. Wcześniej Lady Gaga była zaręczona z Taylorem Kinney'em. Para zaczęła spotykać się w 2011 roku, a do rozstania doszło w połowie 2016 roku.

Jeremy Renner w latach 2014-2015 był żonaty z kanadyjską aktorką Sonni Pacheco, z którą ma córkę Avę Berlin (ur. 2013).

Lady Gaga oskarżona o plagiat! Chodzi o "Shallow" >>