Kylie Janner na planie programu Hailey Bieber

Na zdjęciu zamieszczonym przez Hailey widać rozbawioną Kylie Jenner, która leży w wannie w studio nagraniowym  “Who's In My Bathroom?". Jej stylizacja zdradza kiedy będziemy mogli zobaczyć odcinek. Kylie ma ona na sobie czarną długą sukienkę i choker nawiązujący do Mortici Addams, jej twarz jest pomalowana zieloną farbą, a w objęciach trzyma zabawkę kościotrupa. Całe studio jest zaaranżowane pod nadchodzące Halloween. Na ścianach przyklejone są sztuczne nietoperze, a z sufitu zwisają świece. 

Szczegóły rozmowy są jeszcze tajemnicą, biorąc jednak pod uwagę bliskie kontakty jakie łączą Hailey z rodziną Kardshianów, możemy się spodziewać, że będzie to bardzo otwarte i koleżeńskie spotkanie. Wywiady do których 25-latka zaprasza swoich gości mają bardzo nieformalną formułę. Przede wszystkim odbywają się one w łazience. To w niej ma miejsce rozmowa, ale też wspólne jedzenie czy testowanie kosmetyków. 

Gwyneth Paltrow w  “Who's In My Bathroom?"

Ostatnim głośnym gościem Haliley była koleżanka po fachu Gwyneth Paltrow. Podczas rozmowy z Hailey aktorka zażartowała między innymi, że miała przelotny romans z ojcem Hailey, a później pomyliła nazwę sposobu pielęgnacji twarzy z pozycją seksualną. Zobacz odcinek: