Kylie Jenner pokazała pierścionek zaręczynowy? - pytają fani Amerykanki. Od kilkunastu godzin internet obiegły zdjęcia z filmiku zamieszczonego przez młodszą siostrę Kendall na insta story. Co na nich widać? 21-latka na przykład filmowała jazdę swoim Rolls Royce'em, a gdy na ekranie pojawia się ujęcie kierownicy w oczy od razu rzuca się wielki pierścionek Kylie Jenner.

Kylie Jenner i Travis Scott: znane są powody rozstania pary >>

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się! To koniec ich związku >>

Pierścionek zaręczynowy Kylie Jenner - czy gwiazda szykuje się do ślubu?

To nie pierwszy raz, kiedy fani Kylie zastanawiają się, czy ich idolka nie zaręczyła się z Travisem Scottem. Jenner co jakiś czas nosi na lewej dłoni pierścionki, ale tym razem plotki podsyca fakt, że właśnie minęły Walentynki, a to świetna okazja na zaręczyny. Wcześniej, między 2014 a 2017 rokiem celebrytka spotykała się z Tygą.

Przypomnijmy, Kylie Jenner i Travis Scott spotykają się od kwietnia 2017 roku. Są również rodzicami Stormi, która urodziła się na początku lutego 2018 roku. Do ostatniego momentu Jenner nie potwierdzała plotek o ciąży, a pierwsze zdjęcie małej dziewczynki pobiło wtedy rekord na instagramie. Amerykanka z okazji narodzin córki postanowiła zamieścić również 11-minutowe wideo. Filmik zatytułowany "To Our Daughter" ukazuje kulisy ciąży Jenner. 

Kylie Jenner jest zaręczona? Zobacz pierścionek gwiazdy