Kylie Jenner i Travis Scott nie należą do par, które często widzimy wspólnie na publicznych wydarzeniach. Dlatego też ich rodzinne wyjście wzbudziło wiele emocji wśród fanów. Kylie i Stromi pojawiły się na gali by okazać wsparcie partnerowi i tacie. Na tę okazję Kylie Jenner wybrała seksowną, przylegającą do ciała kreacje domu mody Balmain. Raper natomiast pozował w klasycznym szarym garniturze, białym t-shirtcie i sportowych nike’ach. Stormi zachwycała w białej sukience na jedno ramię!

Kylie Jenner i Travis Scott, historia związku 

Gwiazda Keeping Up With the Kardashians i raper upublicznili swój romans na Festiwalu Coachella w kwietniu 2017 r.. Ich pierwsza córka, Stromi przyszła na świat w lutym 2018 roku. Rok później świat obiegła informacja, że para się rozstała natomiast ze względu na dobro córki i przyjaźń utrzymują dobre i bliskie relacje. 

„Oboje kochamy [naszą córkę] Stormi i chcemy dla niej jak najlepiej. Pozostajemy w kontakcie i koordynujemy wspólnie rodzicielstwo. Myślę o [moich rodzicach, Kris Jenner i Caitlyn Jenner] w sytuacjach ze Stormi, co oni by zrobili. Oboje byli ze mną bardzo blisko  i chcę tego samego dla Stormi”.- skomentowała rozstanie Kylie 

W sierpniu 2021 roku para, potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. „Kylie od dwóch lata starała się zajść w ciążę” – zdradziło wtedy nam wtedy źródło bliskie parze. 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.