Kylie Jenner i Travis Scott doczekali się drugiego dziecka

Kylie Jenner i 30-letni raper powitali swojego synka 2.02.22. W akcie urodzenia zapisano, że jego pełne imię to Wolf Jacques Webster. Jednak kilkanaście godzin temu, świat obiegła informacja o nadchodzących zmianach związanych z nowo narodzonym dzieckiem. Niedługo po opublikowaniu filmu dokumentującego drugą ciążę Kylie, gwiazda oznajmiła, że chłopiec nie będzie już miał na imię Wolf. Jak na razie Kylie nie ujawniła szczegółów decyzji. Nie podała także nowej tożsamości syna.

Nasz syn już nie nazywa się Wolf - napisała na swoim story Kylie Jenner.

Wzruszający film dokumentujący ciążę Kylie Jenner 

Film "To Our Son" został opublikowany kilkanaście godzin temu na YouTube i zdobył już prawie 10 milionów wyświetleń. Minidokument, w skróconej formie pokazuje najpiękniejsze i najważniejsze momenty ciąży celebrytki. Na ekranie zobaczymy m.in. moment, kiedy rodzice po raz pierwszy dowiadują się o drugim dziecku. Słuchamy wypowiedzi członków rodziny Kardashianów, a nawet zniecierpliwionej Stormi wyczekującej swojego brata. Całość kończy się porodem i pierwszym krzykiem noworodka. 

___________
W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy