Książę Harry otwiera się ta temat rodzicielstwa

Mimo że, Harry i Meghan bardzo strzegą swoją prywatność i nie udzielają zbyt wielu wywiadów, tym razem postanowili zdradzić trochę więcej szczegółów ze swojego życia. Harry, który niedawno złożył wizytę swojej babci, królowej Elżbiecie II, w rozmowie z dziennikarką  Hodą Kotb opowiedział o tym, jak aktualnie wygląda ich życie rodzinne oraz o tym, jak udało im się połączyć pracę zdalną z opieką nad małymi dziećmi. Przypomnijmy, że para ma dwójkę pociech: 3-letniego Archiego i młodszą Lilibet, która 4 czerwca skończy roczek.

„Kiedy twoje dzieci i ty przebywasz w tym samym miejscu, naprawdę trudno jest oddzielić pracę od opieki nad nimi. Archie spędza dużo czasu na przerywaniu naszych rozmów telefonicznych.  Ale często też nas z nich wyciąga, więc to też jest miłe" - mówił Harry.

Na pytanie dziennikarki, czy syn księcia odziedziczył po nim zadziorny charakter, Harry odpowiedział, że Archie jest jego mini-kopią jeżeli chodzi o usposobienie.

"Myślę, że ta bezczelność jest czymś, co trzyma cię przy życiu" - powiedział.

Wcześniej, podczas uroczystości w Holandii, Harry zdradził także, kim jego syn chciałby być, gdy dorośnie. Okazuje się, że mały Archie marzy o zostaniu astronautą lub pilotem!

"Przypominam mu, że bez względu na to, kim chce zostać, gdy dorośnie, najważniejszy jest jego charakter. Nic nie sprawi, że jego mama i ja będziemy bardziej dumni, niż to, że będzie miał taki charakter, jaki widzimy dziś" - powiedział Harry podczas ceremonii otwarcia zawodów.

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.