Królowa Elżbieta idzie z duchem czasów - ostatnio zrezygnowała z noszenia futer naturalnych, a teraz chce się otworzyć na social media. Czy już niedługo zobaczymy ją na Instagramie? Jak podaje brytyjski dziennik Evening Standard, Pałac Buckingham opublikował kilka dni temu w serwisie LinkedIn ogłoszenie o pracę na stanowisko osoby do zarządzania mediów społecznościowych. 

Królowa Elżbieta zrezygnowała z futer. Brytyjska monarchini mówi "nie" cierpieniu zwierząt>>

Taki social media manager królowej Elżbiety II powinien mieć już doświadczenie, między innymi w "prowadzeniu i edytowaniu prestiżowych stron internetowych, mediów społecznościowych i innych formatów cyfrowych". 

Królowa Wielkiej Brytanii proponuje bardzo jasne warunki pracy: wynagrodzenie w wysokości 45-50 tysięcy funtów rocznie przy tygodniowym czasie pracy liczącym, dokładnie, 37 i pół godziny. Oprócz tego social media managera królowej codziennie będzie czekał darmowy lunch. Chętnych jest wielu - już chwilę po ogłoszeniu wakatu o pracę zgłosiło się blisko pięćdziesiąt osób. Marzy Wam się zarządzanie Instagramem Elżbiety II, znacie imiona jej wszystkich krewnych i nałogowo oglądacie "The Crown"? Swoje aplikacje możecie składać przez LinkedIn do Wigilii, czyli 24 grudnia.

Moda w stylu serialu "The Crown">>