Koziorożec i Ryby to dwoje ludzi, którzy nie mają ze sobą za wiele wspólnego. W przeciwieństwie do Ryb Koziorożce są racjonalne. Wiedzą, że muszą ciężko zapracować na swoje marzenia. Ryby mają kreatywną, uduchowioną naturę, a co najważniejsze zawsze uwzględniają potrzeby innych ludzi. Zdarza się jednak, że te znaki zodiaku tworzą głęboką, szczerą relację. Koziorożec podziwia różnorodną osobowość Ryb, a Ryby kochają praktyczność i determinację Koziorożca. Dowiedz się, co mówi horoskop partnerski tej pary. 

Koziorożec i Ryby w związku

Czy Koziorożec pasuje do Ryb? Przyjaźń między Koziorożcem a Rybami z upływem czasu staje się silniejsza. Te dwa znaki zodiaku tworzą świetny zespół i bardzo dobrze się uzupełniają. Konflikty pojawią się, jeśli ostre uwagi Koziorożca staną się zbyt bolesne dla Ryb. Ryby muszą to zaakceptować jako nieodłączną naturę Koziorożca. Mogą jednak nie strawić jego upartości. Na szczęście ich wyrozumiała, opiekuńcza dusza zwykle pokonuje wszelkie trudności. ​Relacja w jakiś sposób coraz bardziej się zacieśnia. Rządzącą planetą Koziorożca jest Saturn, a pieczę nad Rybami sprawuje Jowisz i Neptun. Saturn symbolizuje niezawodność, podczas gdy Jowisz rozwój, a Neptun sny, fantazję oraz złudzenie. Te trzy planety tworzą niesamowitą kombinację. To może wyjaśniać intensywność związku pomiędzy Rybami i Koziorożcem.

Znaki zodiaku w związku - wbrew pozorom, Koziorożec i Ryby mogą zbudować swój wymarzony dom. 

Koziorożec to znak ziemi, a Ryby to znak wodny. Jak wszystkie znaki ziemskie, Koziorożec uwielbia luksus i bogactwo. Otacza się dobrami materialnymi z wyższej półki. Z kolei Ryby przywiązują dużą wagę do emocji. Ich świat w znaczniej mierze krąży wokół uczuć. Dopasowanie zodiakalne na początku relacji nie obiecuje za wiele. Koziorożec to znak stały, Ryby są zmienne. Kozioł ma tendencję do inicjowania rzeczy w związku, podczas gdy Ryby przechodzą od jednego schematu do drugiego.

Ryby angażowałyby się w przedsięwzięcia Koziorożca, o ile Koziorożec pozwoliłby im na większą niezależność. Znak wodny może nauczyć znak ziemi, że ​​wszechstronność bywa lepsza niż jednomyślność. Para Koziorożec i Ryby utrzymuje się przy życiu dzięki równowadze. Każdy z partnerów zapewnia dokładnie to, czego oczekuje drugi, budując związek o solidnych fundamentach. 

Znaki zodiaku, które najbardziej do siebie pasują >>

Koziorożec i Ryby - na co dzień

Ryby i Koziorożec tworzą harmonijne połączenie wyobraźni, wizji oraz romantyzmu z ambitnym i praktycznym podejściem do życia. Rozumieją się, ale też ufają sobie nawzajem. Ugruntowany Koziorożec ściągnie Ryby na ziemię, próbując narzucić im swoją racjonalność. Jednocześnie Ryby wprowadzą do związku romans oraz głębokie emocje, dzięki czemu oboje kochanków osiągnie spełnienie w życiu codziennym. 

Zarówno Koziorożec jak i Ryby wzrastają w swoim towarzystwie, stając się najlepszą wersją samych siebie.

Koziorożec jest ambitny, a Ryby pomysłowe. Razem mogą stworzyć niezawodny zespół. Koziorożec ma ogromną cierpliwość wobec Ryb. Staje się dla nich podporą w każdej sytuacji. Pomaga w niepewności, rozwiązuje problemy. To dojrzały partner w sam raz dla znaku wody. Niestety, romantyczność nie należy do jego wrodzonych cech. Chyba że trafił na dobrego partnera, który odkrywa przed nim tę sferę. Kozioł z reguły ma silną osobowość skupiającą się na rutynie i ciężkiej pracy. Docenia ludzi zmierzających wprost do celu, mających konkretne plany na przyszłość. W związku Koziorożca z Rybami dochodzi do częstych kłótni o pieniądze. Ten pierwszy nie rozumie hojności i rozrzutności drugiego. Woli trzymać pieczę nad swoimi finansami niż czerpać przyjemność z wydawania. Ryby za to chętnie pomagają innym, nie przywiązując wagi do dóbr materialnych. W tym zakresie partnerzy na pewno się poróżnią. Najpierw muszą wiele się od siebie nauczyć. 

Koziorożec i Ryby - emocje, duchowość

Horoskop partnerski wskazuje, że tych kochanków łączy głęboka więź emocjonalna, którą można podlewać latami, aż rozkwitnie. Najwspanialszą stroną ich związku jest ciągły rozwój i zdolność do wydobywania z siebie tego, co najlepsze. Nie oznacza to jednak, że którykolwiek z kochanków faktycznie zmieni swoje postępowanie, nawet jeśli będą bardzo się starać. Koziorożec może pozostać zrzędliwy, podczas gdy Ryby nie przestaną dryfować w swoich marzeniach. Kozioł gasi magię i wierzenia Ryb, a Ryby rozczarowują go swoim odrealnieniem.

Podejście do emocji i spraw duchowych w przypadku tego związku może być rozbieżne. 

Ona Koziorożec i on Ryby to połączenie wody z ziemią, które jest bardzo płodną mieszanką. Oboje wywołują w sobie nieskończony zachwyt, doceniając wzajemne różnice w wyrażaniu miłości. Ryby mają dostęp do serca Koziorożca. Odsłaniają ciepło kryjące się pod chłodną powierzchnią. Typowy samiec spod znaku Ryb jest uprzejmy, spokojny, nieformalny i opiekuńczy. Woli przebywać w bezpiecznym otoczeniu, jednak może być ciągnięty w dwóch różnych kierunkach, przez co brakuje mu determinacji. To wierny kochanek i lojalny mąż, ale kiedy jego wolność zostaje stłumiona, zaczyna odczuwać wrastający niepokój. Wtedy próbuje prześlizgnąć się przez palce kobiecie urodzonej jako Koziorożec. Najlepiej, jeśli ta partnerka docenia miłość mężczyzny Ryby, udowadniając, że potrzebuje jego wsparcia na co dzień. Dama Koziorożec jest bardzo formalna i z reguły unika niechlujstwa, szczególnie w miejscach publicznych. Lubi ludzi z ambicjami i poczuciem własnej wartości, ponieważ sama stanowi uosobienie tych cech. Wspina się po drabinie społecznej, co pozwala jej czuć się ważną. Jest bardzo przywiązana do swoich bliskich. Dba o nich i chroni na wszystkie możliwe sposoby. Ta oddana partnerka chce, by jej mężczyzna był  stabilną osobą, z którą zbuduje dom. 

Ona Ryby i on Koziorożec stworzą niezwykle uroczą parę. Kobieta Ryby emanuje aurą swoich marzycielskich przekonań. Intryguje dobrocią, swobodą i kreatywnością. Mężczyzna Koziorożec roztacza wokół siebie atmosferą wspólnoty, co jest bardzo atrakcyjne dla Ryb, które potrzebują poczucia bezpieczeństwa w kwestii przyszłego zakładania rodziny. Facet Koziorożec to ambitny i zdyscyplinowany człowiek. Zawsze wybiera wypróbowane metody. Chociaż sprawia wrażenie mało wrażliwego, ma delikatną, opiekuńczą duszę w stosunku do swoich bliskich. Czasami bywa samolubny, zwłaszcza w życiu zawodowym. Nie jest mu łatwo szybko podjąć decyzję, bez względu na to, czy chodzi o relację, czy jakikolwiek inny aspekt życia. W związku oczekuje, że jego partnerka będzie prawdziwą damą szanującą wartość rodziny. Kobieta spod znaku Ryb to bystra, wrażliwa, poetycka muza. Jest inteligentna, ale utknęła w umyśle pełnym marzeń. Ma spokojną osobowość, trzymającą się z daleka od problemów. Roztacza wokół siebie poczucie bezbronności, któremu żaden mężczyzna nie może się oprzeć. Zakochana, całkowicie poddaje się miłości i wywyższa swojego kochanka ponad wszystkich.

Koziorożec i Ryby - w łóżku

Dla Koziorożca nie ma lepszego sposobu na relaks niż nawiązanie romansu z Rybami. Seks tej pary to kontakt dwóch potężnych znaków, z których jeden jest niezwykle despotyczny, a drugi przepełniony głębokimi emocjami. Różnice między nimi stworzą silne przyciąganie, jak gdyby byli sobie przeciwstawni. Życie seksualne tych partnerów bywa zaskakująco udane. Koziorożec nie jest pozbawiony uczuć, jakkolwiek oczywisty może być jego chłód, a Ryby mogą być całkiem racjonalne, nawet jeśli wydają się zagubione. Ci kochankowie budują intymność poprzez szczere zaangażowanie.

Kiedy ziemia połączy się z wodą, stworzy harmonijne połączenie w łóżku.

Koziorożec i Ryby najpewniej wylądują w łóżku spontanicznie. Początkowo jest między nimi silna chemia, opierająca się na przeciwieństwach. Kozioł poczuje się swobodnie z Rybami, gdy te okażą mu swoje uczucia poprzez dotyk. Jeśli ten romans potrwa dłużej niż noc, mają szansę stworzyć idealne połączenie stabilności, zaufania i głębi emocjonalnej. 

Znaki zodiaku najlepiej dopasowane w łóżku >>

Koziorożec i Ryby - mocne i słabe aspekty związku

Para Koziorożec i Ryby preferuje harmonię zamiast dramatu. W tym związku każdy partner jest inny, ale dobrze zaspokaja potrzeby drugiej osoby. Właśnie dlatego astrologia nie skreśla ów połączenia znaków zodiaku. Jeśli podejmą współpracę, mają szansę stworzyć solidną, wieloletnią relację. Tylko czy mogą spędzić z sobą całe życie? Podobnie jak każdy inny związek miłosny, romans Ryb z Koziorożcem polega na wzlotach i upadkach. Po pierwsze, Kozły są zbyt świadome tego, jak potoczą się dla nich przyszłe wydarzenia. Za bardzo się martwią, a to może stać się irytujące dla Ryb, chłonących emocje partnera jak gąbka. Koziorożce potrafią dobrze się komunikować, ale minie trochę czasu, zanim  się otworzą i w pełni nauczą ufać swoim partnerom. Wolą dystans niż jawne uczestnictwo w zawirowaniach emocjonalnych. Oba znaki bywają nastrojowe. W jednej chwili przejdą od radości do nieuprzejmości. Ich nieprzewidywalność może spowodować nieodpowiedzialne zachowania. Wywołują powtarzające się kłótnie i frustrujące nieporozumienia. 

Koziorożec to przyziemny pesymista, który nie wierzy w barwne fantazje Ryb. 

Jednak związek Ryb z Koziorożcem ma też wiele pozytywnych aspektów. Partnerzy dojrzewają razem i dają sobie poczucie bezpieczeństwa. Ryby mogą być uległymi kochankami, co zapewnia Koziorożca o tym, że w związku zapanuje równowaga. Ten znak reprezentuje siłę i stabilność, cechy pożądane przez żywioł wody. Kiedy Ryby wpadają w tarapaty z powodu swojego marzycielstwa, Koziorożec niezawodnie przychodzi na ratunek, sprowadzając je na właściwy tor. Oba znaki są uwrażliwione na swoje mocne strony i słabości, dlatego dobrze wiedzą, jak się uzupełniać.

Czy Koziorożec i Ryby pasują do siebie? 

Ryby pociągną Koziorożca w ekscytującą historię miłosną, której zakończenie będzie nieprzewidywalne. W zamian Koziorożec zaoferuje Rybom stabilność, spokój i trochę odpoczynku od emocjonalnych tornad. Pomoże im spojrzeć na świat w realny sposób, a pod ich wpływem sam stanie się większym optymistą. Ten związek napotka jednak wiele wyzwań związanych z różnicami w poglądach, wyznaniach i podstawowych systemach przekonań. Żeby je przezwyciężyć, dwoje kochanków musi się nauczyć siebie szanować. Należy pamiętać, że dopasowanie astrologiczne polega na czymś więcej niż porównywaniu znaków słonecznych. Istnieje wiele dodatkowych aspektów, które równie mocno wpływają na czyjąś osobowość. Każdy z nas jest wyjątkowy, dlatego definicja na podstawie zodiaku nie powinna skreślać naszych planów na przyszłość.

Ryby przywiązują dużą wagę do emocji1