Nie wyobrażacie sobie ciepłych miesięcy bez letnich festiwali muzycznych? My uwielbiamy ten moment w roku, bo nie tylko możemy zobaczyć koncerty ukochanych wykonawców, ale też przetestować nawet najbardziej oryginalne trendy w makijażu: na przykład kolorowe rzęsy, które podpatrzyłyśmy na wybiegach Dries Van Noten i Erdem. Macie podobnie? To świetnie, bo mamy dla Was wyjątkowy konkurs.

Do wygrania jest 10 podwójnych zestawów kosmetyków (dla Ciebie i Twojej przyjaciółki) z nowej linii AVON mark. California Glow, która powstała specjalnie z myślą o letnich festiwalach i inspirowana jest słoneczną Kalifornią. Znajdziecie w niej rozświetlacze w kroplach, kolorowe tusze do rzęs z połyskującymi drobinkami, stemple do twarzy i ciała oraz opalizujące lakiery w stylu unicorn. To zupełna nowość - kolekcja właśnie dziś ma swoją premierę i to z nią nasza redakcja rozpoczęła niedawno sezon festiwalowy. Testowałyśmy AVON mark. California Glow jako pierwsze w Polsce i jesteśmy nią tak zachwycone, że wykonywałyśmy tymi kosmetykami nasze wszystkie festiwalowe looki. Teraz każda z Was może wygrać taki sam zestaw!

7 makijaży festiwalowych, które będą hitem tego lata>>

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że wykażecie się kreatywnością i odpowiecie na pytanie na naszym Instagramie: "Którą przyjaciółkę i dlaczego zabrałabyś ze sobą na festiwal? Nie zapomnij oznaczyć jej w komentarzu!". Post znajdziecie poniżej:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ELLE Poland (@ellepolska) Cze 18, 2019 o 4:32 PDT

Regulamin konkursu

Wyniki konkursu

Do kogo trafią zestawy kosmetyków AVON mark. California Glow? Oto lista zwycięzców:

@mrs_karolina_m
@lend.me.your.jacket
@__syllvia__
@karmelowamalina
@proaktywna.blog
@klaudiastandarska
@malinaaaaagirls
@kam_q_kam
@entliczek_serniczek
@zwiru007