Ultrazmysłowe koronki: WHITE RVBBIT

WHITE RVBBIT powstało z myślą o stworzeniu zmysłowej, kobiecej bielizny koronkowej, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia. MAD CAT to bazowa kolekcja marki.  Pełna jest miękkich ażurowych kompletów, z nowoczesnym akcentem. Flagowym produktem są superwygodne braletki, które nie tylko dodadzą ci pewności, ale będą się pięknie prezentować -  w tym sezonie pod luźną marynarką.

W eleganckiej satynie: Elementy

Nowa kolekcja marki Elementy powstała po to, aby spędzać w niej całe dnie. I noce! Piękna, satynowa sukienka Naos w grafitowym brązie jest równie wygodna jako halka na wieczór, jak i strój na leniwy weekend. Komplet, koszulę Nano i spodnie Celeste, możesz nosić do snu, ale też poza domem. Lejąca koszula pięknie prezentuje się do jeansów i grubego, wełnianego swetra. 

Najpiękniejsza bielizna nocna. W tych piżamowych zestawach i szlafrokach podkochują się wszystkie estetyki [Do not disturb!]>> 

Nowocześnie z aksamitem: Undress Code

Fanki nowoczesnej, odważnej bielizny, pokochają kolekcje marki Undress Code. Proste kroje ubrane w geometryczne wzory tworzą zaskakujące kombinacje, które doceni każda minimalistka. Braletki, body i majtki z czarnej siateczki z błyszczącymi drobinkami i akcentami aksamitu możesz nosić zarówno do biura jak i na imprezę.

Super wygodnie: Sloggi

Dla marki Sloggi wygoda jest najważniejsza. Dlaczego nosić bieliznę, w której cały dzień coś ci przeszkadza? Nawet jeśli na co dzień jesteś fanką skąpych koronek, dzięki Sloggi możesz znaleźć idealnie leżące, proste komplety, które zawsze przyjdą ci z pomocą podczas długiego dnia w pracy, lub aktywnej wycieczki.