Na Instagramie Kim Kardashian West (@kimkardashian) zaczęło się wielkie odliczanie. Gwiazda zapowiedziała, że 21 czerwca 2017 roku odbędzie się oficjalna premiera jej marki kosmetycznej! To pierwszy raz, kiedy Kim powiedziała o niej światu. Brand będzie nosić nazwę KKW BEAUTY i już posiada oficjalną stronę internetową (kkwbeauty.com). Po wejściu na nią można się zalogować - wystarczy podać swój adres e-mail. Osoby, które to zrobią, będą na bieżąco informowane o dalszych poczynaniach marki. Mogą też liczyć na oferty specjalne!

Instagram @kkwbeauty śledzi już ponad 20 tys. osób. Już wiadomo, jaki jest pierwszy kosmetyk, który pojawi się w ofercie  marki Kim Kardashian West! To zestaw rozświetlaczy i kremowych konturówek, idealny do wykonania strobingu w stylu gwiazdy. Jak mówi sama Kim:

"Powodem stworzenia na początek kremowych konturówek KKW Beauty jest to, że ostatnio noszę mniej make-upu. Lubię, gdy moja twarz wygląda na opaloną i wypoczętą. Zawsze nakładam rozświetlacz w kredce na policzki, pod oczy, nos oraz nad górną wargę. Dzięki temu moja skóra wygląda naturalnie i jest rozświetlona." 

Czy gwiazda pójdzie w ślady swojej młodszej siostry Kylie Jenner? Ostatnio mogłyśmy zobaczyć dwie siostry w kampanii Kylie Cosmetics, gdzie promują linię produktów KKW X KYLIE (zobacz zdjęcia >>). Być może to był mały przedsmak tego, co pojawi się w ofercie KKW Beauty.