Kim Kardashian na TikToku z córką

Kim po raz pierwszy dołączyła do TikToka w listopadzie, pojawiając się na nim wraz ze swoją córką North. Na ich wspólnych filmikach, pojawiali się także inni członkowie klanu Kardashian-Jenner, mi.in. córka Kourtney - Penelope Disick oraz córka Khloe - True Thompson. Kim wychowuje dzieci z byłym mężem Kanye Westem. To właśnie stworzenie konta dla 8-letniej córki, stało się jednym z punktów zapalnych w medialnym sporze eksmałżonków. Kanye wielokrotnie wyrażał swoją dezaprobatę, co do decyzji byłej żony, na swoim Instagramie. Jak widać, Kim przekonała się do aplikacji na tyle mocno, by teraz samodzielnie poprowadzić własne konto.

Kim Kardashian założyła własne konto na TikToku!

Kim Kardashian w typowy dla siebie sposób zadebiutowała na TikToku - gwiazda zadbała o to, aby wyrazić uznanie swojemu zespołowi beauty, pokazując zarówno fryzjera Chrisa Appletona, jak i guru makijażu - Mario Dedivanovica. W klipie z przymrużeniem oka widać, jak obaj mężczyźni niosą swoje narzędzia pracy, a w ścieżce dźwiękowej pojawia się pytanie: "Więc jesteś artystą? Jesteś w tym dobry?”. Po tym, jak przytakują, filmik pokazuje Kim w gładkim kucyku i z makijażem na twarzy, przybierającą różne pozy. Kardashianka napisała w podpisie: "Hej, chłopaki”. Nie trzeba dodawać, że Kim zrobiła spore wrażenie na swoich fanach. Sekcja komentarzy szybko została zalana ciepłymi powitaniami dla założycielki marki SKIMS. „The Queen has arrived” (z ang. „Królowa przybyła”) - napisali fani pod filmem gwiazdy. I chociaż w swoim nowym filmiku, Kim wydaje się być prawdziwą profesjonalistką w obsłudze TikToka, to nie zawsze taka się czuje. W jednym z ostatnich odcinków programu reality show o swojej rodzinie przyznała, że nie czuje się komfortowo, robiąc filmy w tej aplikacji.

"Po prostu nie jestem dobrą tancerką, więc jest mi ciężko. Chcę, ale po prostu nie mam czasu” - wyjaśniła celebrytka.

Cóż, wygląda na to, że Kim od tego czasu opanowała sztukę TikToka do perfekcji. W ciągu godziny celebrytka osiągnęła pół miliona wyświetleń!

@kimkardashian

Hey Guys

♬ original sound - Kim Kardashian

_______________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.