Kim Kardashian dała unfollow Miley Cyrus

Jak się okazuje, Kim Kardashian przestała obserwować Miley Cyrus na Instagramie po tym, jak gwiazda popu pojawiła się w specjalnym sylwestrowym programie u boku Pete'a Davidsona - obecnego partnera Kardashianki. Ten mały szczegół zauważyli fani, którzy dostrzegli, że gwiazda reality show zaczęła śledzić Cyrus 10 grudnia, a po Nowym Roku zniknęła z grona obserwatorów piosenkarki. Ten ruch może sygnalizować początek większej dramy między całą trójką. 

Miley Cyrus i Pete Davidson w sylwestrowym programie specjalnym 

Miley Cyrus i Pete Davidson wystąpili wspólnie na scenie podczas sylwestrowego programu specjalnego. 28-letni aktor i komik dołączył do 29-letniej gwiazdy popu na scenie, aby wspólnie wykonać utwór Willa Smitha - "Miami".

Okazuje się, że przed wydaniem specjalnym, Cyrus poruszyła Davidsona podczas promocji wydarzenia w programie "The Tonight Show" 10 grudnia. Piosenkarka wykonała wówczas utwór Yvonne Fair "It Should Have Been Me". Nie ciężko było zauważyć, że słowa te zostały wymierzone w 41-letnią Kardashiankę, która spotyka się Davidsonem od października 2021 roku. Co więcej, portal Page Six poinformował, że po występie w programie, Cyrus została zauważona, udając się do mieszkania Pete'a na Staten Island.