Siostry Kardashian-Jenner znów wystąpiły w reklamie Calvin Klein. To druga odsłona tej (najdroższej w historii marki?) współpracy. W styczniu 2018 Kim Kardashian West, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner oraz Kylie Jenner zostały twarzami kampanii "Our Family" Calvin Klein. Celebrytki miały na sobie bawełnianą bieliznę stylizowaną na lata 90., a sesja zdjęciowa miała miejsce w... stodole. Kylie Jenner była już wtedy w ciąży. Na jednym ze zdjęć przykrywa brzuch kocem:

Ten słynny korektor kupicie teraz taniej o 30% na wyprzedaży online. Poleca go wizażysta Kim Kardashian West >>

Kylie Jenner i Travis Scott: znane są powody rozstania pary >>

Znalezione obrazy dla zapytania calvin klein jenners

Teraz przenosimy się do ogrodu, a gwiazdy promują kolekcję Calvin Klein Underwear i kilka denimowych elementów z Calvin Klein Jeans. Hasłem najnowszej sesji Kardashian-Jenner dla amerykańskiej marki jest "Stronger Together". Spokojne czarno-białe fotografie i kolorowe portrety to dzieło Willy'ego Vanderperre'a. Zdjęcia nie przeszły jednak bez echa. Baczni obserwatorzy sióstr Kardashian-Jenner dopatrzyli się, że figury Khloe Kardashian i Kylie Jenner znacząco różnią się od siebie. To zastanawiające, bo dzieci sióstr przyszły na świat w odstępie dwóch miesięcy. Na zdjęciu Kylie Jenner ma płaski brzuch, a Khloe Kardashian jest w zaawansowanej ciąży. Wątpliwości fanów zostały natychmiast rozwiane. Otóż druga sesja zdjęciowa sióstr Kardashian-Jenner dla Calvin Klein powstała miesiąc po przyjściu na świat małej Stormi i na chwilę przed urodzeniem True, córki Khloe.

Seria reklam sygnowana popularnym hashtagiem #MYCALVINS rozpoczęła się w w listopadzie 2017 roku. W pierwszej części reklamy wystąpiła „muzyczna rodzina” Solange Knowles (siostry Beyoncé) w składzie: Kelela, Dev Hynes, Caroline Polachek oraz Adam Bainbridge (znany również jako Kindness). Do kolejnej sesji pozowali A$AP Rocky, A$AP Ferg, A$AP Nast, A$AP Twelvyy, A$AP Ant, A$AP Lou oraz A$AP J. Scott z grupy A$AP Mob. Ostatnia, do tej pory najnowsza reklama przedstawiała dzieci Cindy Crawford: Kaię i Presleya Gerbera. Wszystkie zdjęcia tej cyklicznej kampanii wykonuje Willy Vanderperre.